نیروی انتظامی سازمانی است که درب های آن برای خدمت به مردم باز است

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی در رتبه اول خدمات رسانی به مردم است ، گفت: نیروی انتظامی سازمانی است که درب های آن برای خدمت به مردم باز است و ما باید شکر گزار این نعمت ها باشیم.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سردار “محسن خانچرلی” در جمع فرماندهان و معاونان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی سازمانی است که درب های آن برای خدمت به مردم باز است بیان داشت: نیروی انتظامی می بایست همیشه در رتبه اول و خط مقدم خدمات رسانی به مردم و جامعه باشد.

وی با بیان اینکه اهتمام فرماندهان و معاونان باید به آموزش ، آگاهی و توجه دادن به مردم در جلوگیری از وقوع جرم باشد،گفت: حفظ کرامت مردم از شاخصه های پلیس جامعه محور است و رسیدگی به موقع به مسائل و مشکلات مردم از مهمترین ویژگی های اخلاقی پلیس جامعه اسلامی بوده و با این ویژگی ها می توان در خدمت به مردم موفق بود.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه جلب رضایت اعتماد عمومی و رضایت مردم ، موجب کسب رضایت خداوند متعال می شود اظهار داشت: مردم مهمترین پشتیبان نیروی انتظامی هستند.

سردار خانچرلی ادامه داد: بی شک توجه جدی همه ماموران در همه رده ها به خواسته های مردم، رعایت حقوق شهروندی و اجتماعی آحاد جامعه و تعامل بدون واسطه و مستمر با بدنه جامعه بر استحکام ارکان نظام و ارتقاء رضایت عمومی اثر گذاری قابل توجهی خواهد داشت.

رئیس پلیس غرب استان تهران با اشاره به اینکه بیشترین تلاش نیروی انتظامی بر افزایش سرمایه اجتماعی و ایجاد اعتماد در مردم پایه گذاری شده است،خاطر نشان کرد: ما باید برای تعامل بیشتر با مردم ، زمینه انجام کارهای اجتماعی و فرهنگی را فراهم کنیم.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه افتخار نیروی انتظامی به این است که یک سازمان تعاملی و تعامل گرا است گفت: اقتدار نیروی انتظامی از زاویه اعتقاد و رضایت مردم به دست می آید.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در پایان با اشاره به اینکه انجام وظایف و امور محوله بدون تعامل سازنده با مردم عملی نمی شود بیان داشت: کارکنان باید با ایجاد تعامل مثبت با مردم و نهادها و انجام مثبت وظایف خلأها را پر کرده و پاسخگوی مطالبات مردم به نحو شایسته باشند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *