حمایت از پروژه های ملی از اولویت های بانک صادرات ایران

معاون شعب و بازاریابی بانک صادرات ایران گفت: خدمات و اقدامات چند وجهی بانک صادرات برای پویایی اقتصاد ملی در سطح خرد و کلان به ویژه پروژه های مهم ملی کماکان از اولویت برخوردار است.
به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، رضا صدیق در مراسم معارفه مدیران شعب استان های کرمانشاه، زنجان، مرکزی و گلستان که با حضور جام‌خانه مشاور مدیرعامل و مدیرامور ارتباطات و خدمات مدیریتی، مدیران امور شعب مناطق یک، دو، سه و شش و جمعی از مدیران و کارکنان مدیریت های شعب استان های مربوط برگزار شد، در سخنانی گفت: بانک صادرات ایران درخت تنومندی است که ۶۴ سال پیش نهالی نورسی بود که اکنون به درختی تناور تبدیل شده است. امیدوارم سالیان دراز این میراث با ارزش گذشتگان بیش از پیش پربرکت شود و سرشاخه ‌های آن نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا گسترده و از برکات آن تمام مردم بهره ‌مند شوند.
وی با اشاره به تنوع خدمات بانک صادرات ایران گفت: طرح‌های زیادی از جمله پروژه ‌های عظیم پتروشیمی، کارخانه‌ ها و واحدهای تولیدی در اقصی‌نقاط کشور از تسهیلات بانک صادرات ایران بهره ‌مند شده ‌اند و همت والای همکاران در سطح شبکه بانک صادرات ایران برای خدمت‌ رسانی به مردم ادامه داشته و دارد که امیدوارم، این تلاش و کوشش همچنان ادامه پیدا کند تا بانک به جایگاه واقعی خود دست یابد.
جمشید جام‌خانه مشاور مدیرعامل و مدیرامور ارتباطات و خدمات مدیریتی نیز که در این مراسم حضور داشت، طی سخنانی مدیریت بهینه دارایی ‌ها، شایسته ‌سالاری، دریافت پیشنهادها و ایده‌ های همکاران، تلاش در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، تکریم ارباب ‌رجوع و مشتری‌ مداری، پیگیری و وصول مطالبات را از مهم‌ ترین تأکیدات مدیرعامل بانک برشمرد.
مدیر امور ارتباطات و خدمات مدیریتی، تکریم و توجه خاص به معیشت همکاران و بازنشستگان را از دغدغه‌های مدیرعامل و اعضای هیأت‌مدیره بانک دانست و افزود: مدیرعامل بانک، هر شعبه را یک بنگاه اقتصادی کوچک می‌دانند. لذا هر کارمند می‌تواند یک بازاریاب باشد که البته برنامه‌ریزی، کنترل امور، انعکاس مسائل و مشکلات و رصد نمودن رقبا بر عهده ستاد است.
شایان توجه است؛ مراسم تودیع و معارفه مدیران شعب استانهای کرمانشاه، مرکزی، زنجان و گلستان و نیز با حضور صدیق، سلیمانپور، رحیمی شهواری، ابوحمزه و مرتضوی مدیران امور شعب منطقه یک، دو، سه و شش برگزار و به ترتیب از زحمات تورج رستمی سلیمانی، بهزاد قهرمانی، کیخسرو صداقتی، علی حسینی مدیران سابق آن استانها تقدیر و بهزاد قهرمانی، نورالدین حکیمی نژاد و عبدالرضا خدادی، محمد رضا کریم به عنوان مدیران جدیدی برای مدیریت شعب استانهای یاد شده معرفی شدند.
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *