باحمایت بانک انصار سومین دوره ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه برگزارشد

باحمایت بانک‌انصار سومین دوره ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه باهدف ایجاد فرصت های آموزشی و تجاری خلاق، معرفی الگوهای رفتاری حرفه ای، شناسایی توانمندی‌ها و هدایت استعدادهای حوزه برنامه نویسی از تاریخ ۱۸ لغایت ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ در محل دانشگاه شریف برگزار شد.
به گزارش  سادس به نقل از اداره‌کل بازاریابی‌وتبلیغات بانک انصار، درآیین اختتامیه این همایش آقای رضازاده معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات این ماراتون را بسیار با اهمیت خواند و گفت: در کسب وکار دوران کنونی، زمان اهمیت زیادی دارد و سرعت رشد تکنولوژی‌ها نیازمند استفاده پرشتاب از توانمندی‌های مجازی است.

وی در ادامه فناوری اطلاعات و ارتباطات را مهمترین زیرساخت بانکداری نوین خواند و استفاده از دانش مربوطه را برای همه فعالان این عرصه الزام آور خواند.

معاون فناوری‌اطلاعات‌وارتباطات بانک انصار استفاده ازتلفن همراه را یکی از رایج ترین فعالیت های عصر حاضردانست و گفت: استفاده از این ابزار با نصب نرم افزارهای مختلف و اپلیکیشن ها دنیای کسب وکار را به شکل بی سابقه ای دگرگون کرده است .

وی در پایان گفت: بانک انصار به عنوان یک سازمان دانش محور، یکی از سیاست های راهبردی خود را ایجاد بسترهای مناسب ارتباطی با دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و حمایت از انجام امور تحقیقاتی و پژوهشی با هدف افزایش بهره‌وری، توسعه سرمایه فکری، توسعه دانش در نظام بانکی، بهبود وضعیت کارآفرینی در کشور و کاربردی نمودن نتایج تحقیقات دانشگاهی قرار داده است.

گفتنی است که مرکز مطالعات و نوآوری بانک انصار به منظور تحقق چشم انداز و اهداف بانک در حوزه های پژوهشی، انجام طرح‌های تحقیقاتی در قالب کسر خدمت سربازی، حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی و طرح جایگزین خدمت نخبگان را در دستور کار خود قرار داده است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *