آغاز ثبت نام دوره های مجازی آیلتس در واحد الکترونیکی

ثبت نام دوره های آمادگی آیلتس واحد الکترونیکی به صورت مجازی آغاز شد.
واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان تنها مجری برگزاری دوره های مجازی آمادگی آیلتس در کشور، اقدام به برگزاری دوره های Starter, Elementary- Pre-Intermediate- Intermediate- Pre-IELTS IELTSکرده است.
به گزارش سادس  روابط عمومی واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی، شهریه ی ۴ دوره پایه ۲ میلیون ریال و دو دوره ی تخصصی آخر ۳ میلیون ریال می باشد که ۱۰ درصد تخفیف به دانشجویان واحد الکترونیکی اعطاء می گردد.
همچنین مدت زمان هر دوره یک ماه و نیم (دوازده جلسه یک ساعت و نیمه) است که دو روز در هفته و اغلب بعد از اوقات کاری یعنی ۱۷ عصر به بعد و به صورت آنلاین برگزار و در فایل های ضبط شده در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از ساعت ۱۰ لغایت ۱۷ با شماره تلفن ۴۲۸۶۳۴۳۳ تماس بگیرند و یا به وب سایتsc.iauec.ac.irمراجعه نمایند.
شایان ذکر است برگزاری مجازی این دوره ها در مرکز زبان های خارجی واحد الکترونیکی چند سالی است با حضور اساتید برجسته برگزار شده و با استقبال جامعه دانشگاهی و به خصوص افرادی که کمبود وقت دارند و به دنبال کلاس اساتید مطرح این حوزه هستند، مواجه گردیده است
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *