دستگیری سارقان گالری فرش در البرز

فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری چهار سارق حرفه ای که اقدام به سرقت ۱۵ تخته فرش و تابلو فرش ابریشم به ارزش ۲ میلیارد ریال از یک گالری فرش در کرج کرده بودند و بازگرداندن اموال سرقتی در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد .

به گزارش سادس ، سردار “کامرانی صالح” در گفتگو با پایگاه خبری پلیس ، گفت: در پی اعلام سرقت از یک گالری فرش در عظیمیه ، تدابیر لازم برای دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران کلانتری ۱۴ رسالت قرار گرفت.

وی افزود : با توجه به اهمیت موضوع بلافاصله اکیپی از ماموران زبده کلانتری به محل سرقت اعزام و در تحقیقات اولیه از نگهبان فرش فروشی در مواجهه با اظهارات ضد و نقیض وی ، نگهبان را جهت تحقیقات تکمیلی به کلانتری منتقل کردند .

این مقام انتظامی اظهار داشت : نگهبان گالری در بازجویی تخصصی ماموران در نهایت به آشنایی با سارقان اعتراف کرد و گفت؛ با نقشه از پیش طراحی شده و با هم دستی سه نفر دیگر اقدام به سرقت فرش ها کرده اند .

سردار کامرانی صالح با بیان اینکه با راهنمایی نگهبان، محل اختفای سارقان شناسایی و هر سه سارق که دارای سابقه کیفری هستند دستگیر شدند، تصریح کرد: سارقان به جرم خود مبنی بر سرقت ۱۵ تخته فرش و تابلو فرش به ارزش دو میلیارد ریال از گالری مذکور اعتراف کردند .#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *