محدودیت‌ ترافیکی تعطیلات عید سعید قربان در مازندران/ نفوذ سامانه بارشی و آبگرفتگی معابر عمومی از ظهر امروز

رئیس پلیس‌ راه فرماندهی انتظامی استان – مازندران – از اعمال محدودیت‌ ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ساعت ۱۵ روز دوشنبه (۲۲ شهریورماه) تا ساعت یک بامداد روز سه شنبه (۲۳ شهریورماه) خبر داد.

به گزارش سادس ، سرهنگ “جعفر محمدنژاد” در گفت ‌و گو با پایگاه خبری پلیس، گفت: در راستای روان سازی ترافیک و تسهیل در عبور و مرور خودروها در ایام تعطیلات عید سعید قربان، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای “هراز و کندوان” اعمال خواهد شد.

وی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز دوشنبه(۲۲شهریورماه) تا ساعت یک بامداد روز سه شنبه (۲۳ شهریورماه) از “کرج به سمت مرزن آباد”ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران، افزود: با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ روز دوشنبه تا ساعت یک بامداد روز سه شنبه از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ محمدنژاد با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور هراز، گفت: تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه (۲۲شهریورماه) از محور “هراز” ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، با اشاره به نفوذ سامانه بارشی از غرب کشور به استان از ظهر امروز شنبه(۲۰ شهریورماه)، از احتمال وقوع بارندگی شدید و رگبار در سطح استان و آبگرفتگی معابر عمومی و محورهای مواصلاتی برابر پیش بینی سازمان هواشناسی خبر داد.

وی با تأکید بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در محورهای مواصلاتی استان، به رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد: با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب در رانندگی با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود، خانواده و دیگران را تضمین کنند.
رئیس پلیس‌راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌ صورت شبانه ‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه ‌های استان است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *