مقابله با زمین خواری، فصل مشترک اقدامات دستگاه قضائی و پلیس در سال جدید

مدیر کل دادگستری استان با اشاره به اقدامات خوب نیروی انتظامی در ارتقاء احساس امنیت مردم در تعطیلات نوروز گفت: مقابله با زمین خواری فصل مشترک اقدامات دستگاه قضائی و پلیس در سال جدید خواهد بود .

 

 به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، “فارس نوری” در کمیته راهبردی دادگستری و نیروی انتظامی که با حضور فرماندهان و مسئولان انتظامی استان ایلام برگزار شد، گفت: پلیس استان به خوبی توانست، مأموریت تأمین امنیت را در تعطیلات نوروز به سرانجام برساند.

وی ادامه داد: مردم در این ایام با خیال آسوده منازل خود را رها کردند و به دامن طبیعت رفتند که این موضوع، نشان از امنیت بالا و ارتقاء احساس امنیت در سطح استان است .

مدیر کل دادگستری استان ایلام، حضور پلیس را در این ایام بسیار ملموس دانست و گفت: آرامش خاطری که در بین خانواده ها و مسافران نوروزی حاکم است از اقتدار نیروی انتظامی حکایت دارد.

این مسئول قضائی در ادامه به برنامه های سال ۹۵ دستگاه قضا اشاره کرد و گفت: مصمم هستیم با همراهی نیروی انتظامی، برخورد با هنجارشکنان را تشدید کنیم.

وی، مقابله با زمین خواران و متصرفان منابع ملی و تعرض کنندگان به بیت المال را از برنامه های اصلی در سال جدید عنوان کرد و گفت: در سال ۹۵ با احکام صادره از محاکم قضائی و دخالت مستقیم پلیس با افرادی که اراضی ملی را غصب کنند، برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

نوری در پایان گفت: دستگاه قضائی همواره حامی و پشتیبان نیروی انتظامی است و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

سردار “علی دولتی” فرمانده انتظامی استان ایلام نیز در این نشست طی گزارشی از اجرای طرح نوروزی پلیس گفت: صد در صد کارکنان انتظامی استان در تعطیلات نوروز به مردم و مسافران نوروز خدمات ارائه کردند.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای سال جدید گفت: مصمم هستیم در سالی که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری به نام سال “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” نامگذاری شده است با حفظ و برقراری امنیت اجتماعی پایدار، زمینه رشد و توسعه کشور را فراهم آوریم .

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *