کشف محموله ۷۰ میلیارد ریالی موبایل قاچاق در سقز

فرمانده انتظامی استان از کشف یک محموله قاچاق گوشی تلفن همراه به ارزش ۷۰ میلیارد ریال در شهرستان سقز خبر داد.

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سردار “مسعود خرم نیا” اظهار داشت: روز گذشته ماموران پلیس امنیت عمومی استان کردستان با همکاری ماموران انتظامی شهرستان سقز موفق به کشف یک محموله  بزرگ گوشی تلفن همراه قاچاق شدند.

وی به انجام کار اطلاعاتی گسترده پلیس استان در این راستا اشاره کرد و افزود: ماموران از انتقال محموله قاچاق تلفن همراه از طریق مرزهای کشور عراق به شهرستان سقز مطلع شدند و بلافاصله با تحت نظر قرار دادن تمام محورهای مواصلاتی “بانه – سقز”  یک دستگاه تویوتا لندکروز حامل بار قاچاق را شناسایی و به صورت نامحسوس تحت تعقیب قرار دادند.

سردار خرم نیا با اشاره به اینکه راننده خودرو پس از ورود به داخل شهر متوجه حضور ماموران شده و قصد متواری شدن داشت ، تصریح کرد: با اقدام به موقع ماموران، بلافاصله خودروی مذکور توقیف و راننده آن دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی در استان اذعان داشت: در بازرسی از این خودرو، چهار هزارو ۷۲۱ دستگاه گوشی تلفن همراه هوشمند به ارزش ۷۰ میلیارد ریال کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کردستان در خاتمه خاطر نشان کرد: با انتقال خودروی حامل بار قاچاق به پارکینگ ،متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *