تریلر حامل ۱۰ میلیارد کیف و کفش قاچاق در عسلویه متوقف شد

جانشین فرمانده انتظامی استان – بوشهر – از توقیف یک تریلر حامل کیف و کفش قاچاق به ارزش ده میلیارد ریال در شهرستان عسلویه خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “علیرضا رزمی ” جانشین فرمانده انتظامی استان ،گفت: در پی کسب اخبار واصله مبنی بر اینکه تعدادی از قاچاقچیان در بخش “نخل تقی” شهرستان عسلویه قصد دارند محموله کالای قاچاقی را به صورت عمده در یکی از انبارهای شهر بارگیری و به مقصد تهران و استان های همجوار منتقل کنند، موضوع بلافاصله در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان عسلویه با انجام اقدامات فنی و تخصصی موفق به شناسایی یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق شدند و در عملیاتی هماهنگ خودرو را متوقف کردند.

سرهنگ رزمی با بیان اینکه ماموران در بازرسی از این خودرو تعداد ۶۷۰ کارتن کیف و کفش بدون هرگونه مدارک گمرکی کشف کردند، اذعان داشت: کارشناسان ارزش این مقدار کالای کشف شده را ۱۰ میلیارد ریال بر آورد کردند.
این مقام انتظامی ادامه داد: در این راستا یک نفر متهم دستگیر و در بازجویی های اولیه مشخص شد نامبرده از قاچاقچیان حرفه ای بوده که تا کنون سه بار به اتهام حمل کالای قاچاق دستگیر و روانه زندان شده است.

جانشین فرماندهی انتظامی استان بوشهر تصریج کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد .

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *