قدرت دفاعی امروز ما به علت روحیه جهادی ماست

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه در هر نقطه از ایران روحیه جهادی باشد امنیت وجود دارد گفت: قدرت دفاعی امروز ما به علت روحیه جهادی به دست آمده است.

به گزارش سادس ، سردار ” حسین اشتری” در یادواره ۱۴۲ شهید بخش کومله که با حضور مسئولان کشوری، لشکری و خانواده های معظم شهدا در بقعه امام زاده حسن (ع) کومله برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس ،شهدای مدافع حرم و شهدای این بخش اظهار داشت: در این ایام مردم ایران یاد و خاطره شهدای منا را گرامی میدارند چون بیش از ۷ هزار نفر از زائران در سرزمین وحی به شهادت رسیدند و نزدیک به ۵۰۰ نفر از زائران ایرانی بودند.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه استکبار،اسرائیل و حکومت آل سعود جوابی برای این اقدام خود ندارند بیان داشت:در حالی مدعیان حقوق بشر حرف از دمکراسی و حقوق بشر می زنند که برای شهادت ۷ هزار زائر بی گناه سخن نمی گویند.

سرداراشتری با بیان اینکه ما نباید فریب لبخند دشمنی را که گاه گاهی به سمت مردم ایران زده می شود بخوریم تصریح کرد: هرزمان مردم ومسئولان هوشیار باشند و پشت ولایت فقیه حرکت کردند موفقیت و پیروزی ملت تضمین خواهد شد.

سردار اشتری با اشاره به اینکه دشمن بر دشمنی خود پافشاری می کند مطرح کرد: ما مردمی بیدار وآگاه داریم و مردم عزیز ایران ثابت کردند همیشه پیرو امام و رهبری هستند.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه ملت ایران شهدای زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است ،عنوان داشت: در هیج جای دنیا چنین چیزی را مشاهده نمی کنیم که جوانانی بدون هیچ چشم داشتی جان خود را فدای اسلام ورهبر کنند.سردار اشتری با اشاره به اینکه ما باید افتخار کنیم خدمتگزار این مردم عزیز هستیم ادامه داد: مردم ایران بدون هیچ چشم داشتی سرمایه خود را تقدیم انقلاب کردند وامنیت امروز جمهوری اسلامی ایران به برکت شهیدان مثال زدنی است.

عالی ترین مقام انتظامی کشوربا اشاره به اینکه اگر به زندگی شخصی شهیدانی چون شهید املاکی مراجعه کنیم می توان ده ها کتاب از آن نوشت خاطرنشان کرد: شهدای مدافع حرم قبل از اینکه دشمن توطئه حضور خود در مرزهای ایران را عملی کند در خارج از مرزها با دشمن مبارزه کردند.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه امروز به برکت شهیدان,روحیه جهادی وهمدلی مردم در امنیت خوبی قرار داریم گفت: باید از این امنیت دفاع و مراقبت کنیم.

وی پایگاه های بسیج را خاری بر چشمان دشمنان دانست و گفت: نیروی انتظامی در هر ماه و هفته شهدای زیادی را در راستای مبارزه با اشرار و کسانی که امنیت ایران را به خطر می اندازند تقدیم می کند.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه در هر نقطه از ایران روحیه جهادی باشد امنیت وجود دارد عنوان کرد: قدرت دفاعی امروز ما به علت روحیه جهادی به دست آمده است.

سردار اشتری ریشه پیشرفت در حوزه های مختلف را ناشی از روحیه جهادی دانست و گفت: رمز موفقیت ما حفظ روحیه جهادی و انقلابی است و باید هوشیار باشیم که دشمن به دنبال عفت زدایی وبی عفتی در جامعه است.

وی با بیان اینکه باید هوشیار باشیم که دشمن به اهداف خود نرسد عنوان کرد: دشمنان در هر عرصه ای وارد شدند شکست خوردند و خواسته شهدا از ما این است که از احکام الهی و ولی فقیه پیروی کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پایان بهترین اقدام برای اجرای خواسته های شهدا را پیروی از ولی فقیه عنوان کرد .

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *