پرداخت سود سهامداران شرکت بیمه دانا در شعب بانک صادرات ایران

سود سهامداران شرکت بیمه دانا مربوط به سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه ١٣٩۴ از سوی شعب بانک صادرات ایران پرداخت می شود.
به گزارش سادس به نقل ازرویکرد روابط عمومی بانک صادرات ایران،‌ براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت بیمه دانا سود سهام سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه ١٣٩۴از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز شنبه، بیستم شهریور ماه سال٩۵ پرداخت می شود. در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوط به شعب این بانک مراجعه و سود سهام خود را دریافت نمایند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.

بر اساس این گزارش پرداخت سود طرح یاد شده تنها توسط بانک صادرات ایران انجام پذیرفته و سهامداران شرکت بیمه دانا می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات احتمالی با شماره تلفن های: ٨٨٩۴٧٧٣٢-٨٨٩۴٧٨۵٨ تماس بگیرند.

شایان توجه است بخش عظیمی از شرکت های فعال در بورس سود سهام قابل پرداخت به سهامداران خود را به دلیل قابلیت و ظرفیت های الکترونیکی مطلوب و متنوع خدمات بانک صادرات ایران از طریق این بانک پرداخت می کنند.

گفتنی است بانک صادرات ایران با ٢۵٧۶ شعبه در سراسر کشور، ۵٠٠هزار دستگاه پایانه فروش متصل به حسابهای این بانک، صدور بیش از ۶٠ میلیون کارت الکترونیکی و ارایه خدمات متنوع و به روز بانکی، به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ارتقاء خدمات بانکداری الکترونیکی و نهادینه شدن فرهنگ بانکداری نوین در جامعه دارد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *