گزارش عملکرد پلیس پیشگیری در ایام نوروز / افزایش ۷ درصدی تقدیر شهروندان از عملکرد پلیس پیشگیری

 

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار ” محمد شرفی ” در تشریح اقدامات این پلیس در ایام نوروز گفت : تمهیدات پلیس پیشگیری در راستای تامین و ارتقاء امنیت همزمان با آغاز طرح نوروزی ناجا ( ۲۵ اسفند ماه تا پایان ۱۵ فروردین) صورت گرفت.

وی با بیان اینکه تشکیل کمیته های ۵ گانه، اقدامات نظارتی، رصد وقوع جرایم و تحلیل آن، از برنامه های این پلیس بوده است ، افزود : صدور دستورات “هوشیاری” و “آگاه سازی” جامعه با استفاده حداکثری از امکانات سمعی و بصری چون نصب بنر،پخش تراکت، کتابچه های آموزشی و هشداری … از اقدامات پلیس پیشگیری در ایام نوروز بود.

استفاده از ظرفیت رسانه ها در راستای پیشبرد اهداف پلیس

رئیس پلیس پیشگیری ناجا اشاره کرد: در راستای اطلاع رسانی به موقع و دقیق و آگاهی بخشی عمومی از ظرفیت رسانه های جمعی به ویژه صدا و سیما نیز استفاده شد.

کاهش ۲۹ درصدی تشکیل پرونده انواع جرایم

سردار شرفی برپایی ایستگاه های ثابت و سیار بازرسی، چادر و کانکس های نوروزی پلیس را نیز از اقدامات پلیس پیشگیری عنوان کرد.

این مقام عالی انتظامی مطرح کرد : با به کارگیری تمام ظرفیت و امکانات موجود توسط پلیس پیشگیری شاهد کاهش ۲۹درصدی تشکیل پرونده انواع جرایم در نوروز امسال نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته بوده ایم.

ارتقاء “خدمات انتظامی” اولویت پلیس پیشگیری

وی از کاهش ۴ درصدی وقوع سرقت نیز خبر داد و افزود: میزان تقدیر و رضایت مندی مردم از عملکرد پلیس پیشگیری نیز ۷ درصد افزایش داشته است.

سردار شرفی در پایان از همکاری و تعامل مردم با پلیس تقدیر کرد و گفت : خدمات رسانی شایسته و ارتقاء “خدمات انتظامی “به شهروندان از برنامه های همیشگی این پلیس است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *