اقدام زشت زن جوان در نیمه شب/ زمانی که منصور در خانه خواب بود دوست پسرم را به خانه آوردم

مرد جوان برای رسیدن به زن مورد علاقه اش اقدام به قتل شوهراین زن کرد و برای پنهان ماندن این جنایت جسد قربانی را در جاده قم آتش زد.

به گزارش سادس به نقل از “جام نیوز”،  ۸ تیرماه سال ۹۳ پدر نگرانی با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران از ناپدید شدن پسر ۳۸ ساله اش خبر داد و در این مرحله تیمی ازماموران اداره ۱۱ پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس پرونده وارد عمل شدند.
تجسس های پلیسی برای ردیابی این منصور ۳۸ ساله آغاز شده بود تا اینکه روز ۹ تیرماه ماموران گشت پلیسی با جسد سوخته ای در منطقه حکیم آباد بزرگراه تهران – قم روبرو شدند و همین کافی بود تا ماموران پلیس با تحقیقات فنی پی بردند که جسد سوخته همان مرد گم شده است.
بدین ترتیب پرونده فقدانی، جنایی شد و بازپرس ویژه قتل دستور داد تا تیمی ازماموران پلیس آگاهی تهران برای ردیابی عامل این جنایت سوخته وارد عمل شوند.
در این مرحله کارشناسان پزشکی قانونی اعلام کردند که منصور ابتدا با ضربات سنگین به سرش به کام مرگ فرو رفته و سپس عامل جنایت برای ردگم کنی اقدام به سوزاندن جسد قربانی کرده است.
ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران در این مرحله خانه قربانی جنایت را مورد بررسی قرار دادند و باتوجه به فرش سوخته شده در کنار جسد منصور و نبود فرش در سالن پذیرایی فرضیه جنایت از سوی همسر قربانی در دستور کار ماموران قرار گرفت.
در ادامه لیلا ۳۶ ساله از سوی ماموران دستگیر شد و خیلی زود پرده از راز جنایت شبانه برداشت.
این زن به ماموران گفت: چندی پیش محمد یکی از دوستان دوران مجردی ام را در خیابان دیدم و به خاطر علاقه ای که از قدیم به هم داشتیم به صورت پنهانی در ارتباط بودیم تا اینکه منصور متوجه رفتارهای مشکوک من شد و چند باری سر تلفن زدن هایم با من بحث کرد.
وی افزود: علاقه ای به منصور نداشتم و تصمیم داشتم از او جدا شوم تا با محمد ازدواج کنم به همین خاطر برای حذف شوهر از زندگی مان تصمیم به قتل گرفتیم.
لیلا ادامه داد: شب حادثه منصور وقتی از سر کار آمد خسته بود و برای استراحت روی تخت خوابید و من که از قبل کلید خانه را در اختیار محمد قرار داده بودم موقعیت را مناسب دیدم و در ورودی خانه را به روی مرد مورد علاقه ام باز کردم و خودم داخل راه پله ها منتظر ماندم تا محمد نقشه اش را به اجرا برساند.
نمی دانم منصور چطور به قتل رسید و برای پنهان نگه داشتن راز این جنایت مجبور شدیم جسد را داخل یک فرش بپیچانیم و به سمت جاده قم رفتیم و جسد را آتش زدیم و فکر نمی کردم اینقدر زود دسستمان رو شود.
همین کافی بود تا ردیابی ها برای دستگیری عامل این جنایت شبانه آغاز شود و ماموران روز ۲۸ دی ماه سال ۹۳ محمد را که در مخفیگاهش پنهان شده بود دستگیر شد.
محمد وقتی دید زن مورد علاقه اش راز این قتل را فاش کرده به ماموران گفت: وقتی لیلا در را باز کرد با میله ای که در دست داشتم وارد اتاق شدم و چند ضربه محکم به سرمنصور زدم و پس از قتل به سراغ گاوصندوق رفتم و ۸ فقره چک که برای مشتری های محمد بود را سرقت کردم و جسد را داخل فرشی بسته بندی کردیم و سپس سوار بر خودروی منصور به جاده قم رفتیم و جسد را به آتش کشیدیم.
وی ادامه داد: چک ها را به صاحبانش پس دادم و در قبال آنها پول گرفتم و قرار بود پس از مدتی با لیلا ازدواج کنم که دستگیر شدیم.
پس از اعترافات عامل جنایت و همدستش پرونده در شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران مورد بررسی قرار گرفت و با دستور بازپرس منافی آذر بازسازی صحنه جنایت صورت گرفت.
بنا به این گزارش، بازپرس منافی آذر با توجه به اینکه زن جوان در قتل نقشی نداشته با قرار وثیقه آزاد شد و صبح امروز کیفرخواست عامل جنایت به اتهام قتل عمد صادر شد و پرونده برای صدور حکم نهایی به دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *