پیامدهای مثبت تلاش جهادی بانک قوامین در امنیت کشور

مدیر عامل بانک قوامین کشور خاطرنشان کرد: پیامدهای مثبت تلاش جهادی کارکنان این بانک، امروز در امنیت کشور بروز و ظهور دارد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، دکتر “غلامحسن تقی نتاج” مدیر عامل بانک قوامین در آئین تکریم و معارفه مدیریت شعب بانک قوامین استان سمنان که با حضور فرمانده انتظامی استان و جمعی از مدیران و دست اندرکاران بانکی و مسئولان انتظامی در سمنان برگزار شد، به برنامه های قوامین در بهبود خدمات دهی به سپرده گذاران اشاره کرد و گفت: تمام امکانات و بسترهای موجود برای ارتقای کیفی فعالیت های این بانک بکارگیری شده است.

وی به رونق وام های قرض الحسنه نیز اشاره و خاطرنشان کرد: مهمترین موضوع در تحقق این امر، افزایش سپرده گذاری تحت عنوان قرض الحسنه است.

تقی نتاج در ادامه گفت: صرف سپرده های جاری مردم در پرداخت قرض الحسنه هیچ توجیه شرعی و قانونی ندارد و نباید بانک ها این نوع سپرده ها را در بخش قرض الحسنه بکاربگیرند بلکه با انجام تبلیغات لازم، سپرده گذاری در بخش قرض الحسنه باید رونق یابد.

مدیر عامل بانک قوامین کشور با اشاره به همکاری تنگاتنگ و تعامل بسیار مطلوب، موثر و هدفمند این بانک با نیروی انتظامی تاکیدکرد: به همین خاطر، پیامدهای مثبت تلاش جهادی کارکنان قوامین، امروز در امنیت خوب کشور بروز و ظهور دارد.

سردار “روح الامین قاسمی” فرمانده انتظامی استان با تبیین جایگاه بانک ها و موسسات مالی و اعتباری به ویژه بانک قوامین در تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: سرمایه گذاری و سهولت در پرداخت تسهیلات به متقاضیان همچنین نظارت دقیق در این راستا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

“مونسان” رئیس شورای هماهنگی بانک های استان سمنان نیز ضمن تقدیر  از همراهی و تعامل موثر مدیران بانک قوامین گفت: با هدف ارائه خدمات مناسب تر به شهروندان بر تقویت این همکاری ها افزوده می شود.

گفتنی است؛در ادامه این مراسم از تلاش چند ساله “جواد میقانی” به عنوان مدیر شعب قوامین استان قدردانی و “حمید پارسا راد” معاون سابق استان به عنوان مدیریت جدید شعب این بانک در سمنان معرفی شد و حکم انتصاب خود را از تقی نتاج مدیر عامل قوامین کشور دریافت کرد.

سردار قاسمی نیز با اهدای لوح و هدیه ای از خدمات میقانی در مدت تصدی مدیریت شعب استان قدردانی کرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *