پویش ملی «کیف مهربانی» در آستانه ماه مهر برگزار می‌شود

مشاور بنیاد خیریه آلاء از برگزاری پویش ملی «کیف مهربانی» در سراسر کشور خبر داد و گفت: در این کیف حدود 15 قلم کالای اصلی به همراه لوازم بهداشتی مانند مسواک، خمیردندان و لیوان تدارک دیده شده است.

به گزارش سادس به نقل از فارس علی مظاهری گفت: به دنبال تجمیع ظرفیت‌های خیریه در سراسر کشور بوده‌ایم به طوری که برخی از شهرها حتی یک خیریه هم ندارند اما در شهر دیگر تجمع خیریه وجود دارد و برای اینکه موازی‌کاری کمتر شود در آستانه ماه مهر برای کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت وارد عمل شده‌ایم.

وی ادامه داد: به همین دلیل لوازم‌التحریر مورد نیاز برای ایتام،‌ نیازمندان و فقیران را در قالب یک کیف تدارک دیده‌ایم که در این کیف حدود 15 قلم کالای اصلی به همراه لوازم بهداشتی مانند مسواک، خمیردندان و لیوان در نظر گرفته شده است.

مظاهری گفت: تمام اقلام موجود در کیف مهربانی ایرانی بوده و هزینه‌ای که  خیرین و خیریه‌ها می‌توانند در این رابطه داشته باشند، 50 هزار تومان است.

مشاور بنیاد خیریه آلاء افزود: برای حمایت از تولید ملی تمام کالاهای مورد نیاز دانش‌آموزان را ایرانی تهیه کرده‌ایم و برای یکسال دانش‌آموزان کفایت می‌کند.

وی گفت: 10 هزار بسته هم اکنون آماده شده است و رایزنی‌های خود بین خیرین و خیریه‌ها را انجام داده‌ایم. هم اکنون 28 خیریه برای کمک به این پویش اعلام آمادگی کردند و 6 هزار خانه قرآنی به طور مثال در جنوب کرمان و سیستان و بلوچستان فعال شده‌اند.

مظاهری افزود: همچنین با دانشگاه فرهنگیان که 23 هزار دانشجوی جدیدالورود دارد بیانیه مشترکی خواهیم داشت تا از این طریق به دانش‌آموزان کمک شود.

 

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *