همکاری مجمع اسلامی بانک‎ها با دیده‎بان شفافیت

تفاهم نامه همکاری سازمان دیده بان شفافیت و مجمع اسلامی کارکنان بانک ها امضا شد.
به گزارش سادس به نقل از رویکرد این تفاهم نامه همکاری که در دفتر آیت الله موحدی کرمانی در مسجد امام حسن مجتبی(ع) در شهرک شهید محلاتی امضا شد، در زمینه گردآوری اطلاعات و مبارزه با مفاسد اقتصادی، تبادل نیروهای متخصص به منظور تکمیل کارگروه های پژوهشی و تحقیق و بررسی، برنامه ریزی و اقدام مشترک برای توسعه مشارکت های مردمی، مبارزه با مفاسد اقتصادی و تلاش در جهت حمایت معنوی، مادی و حقوقی از فعالان مبارزه با مفاسد اقتصادی است.

براساس این تفاهم نامه سازمان دیده بان شفافیت و عدالت که ریاست آن را احمد توکلی برعهده دارد، حمایت معنوی و حقوقی خود را از اقدامات مجمع اسلامی کارکنان بانک ها در زمینه فعالیت مشترک در رابطه با مباره با فساد به عمل آید.

نیروهای اصیل انقلاب و ولایی به هم نزدیک تر باشند
دبیر کل جامعه روحانیت مبارز در این آیین، تفاهم نامه همکاری سازمان دیده بان شفافیت و مجمع اسلامی بانک ها را موجب خوشحالی و مسرت دانست و گفت: چه بهتر است که نیروهای اصیل انقلاب و ولایی هر چه به هم نزدیک تر باشند و با یکدیگر توافق کنند و دست در دست یکدیگر در حل مشکلات کشور و جامعه تلاش کنند و همچنین جلوی مفسده ها را بگیرند.

آیت الله موحدی کرمانی افزود: امضای این تفاهم نامه گام مهمی است که امروز برداشته شد و این گام موجب رضایت خداوند و حضرت ولیعصر (عج) خواهد بود.

همچنین رییس سازمان دیده بان شفافیت در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران تصریح کرد: دستور کار دیده بان شفافیت و عدالت دفاع از حقوق شهروندی است و با گروه هایی که هدف مشترک با این مرکز دارند تفاهم نامه امضا می کنیم.

احمد توکلی ادامه داد: امضای تفاهم نامه های همچون تفاهم نامه ای که امروز امضا شد در راستای افزایش نیروها در مبارزه با مفاسد است و هدف از این کار نیز حفظ حقوق مردم و سلامت نظام است تا در این راه پیشرفت های بیشتری انجام دهیم.

نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این نخستین تفاهم نامه ای است که رسما با مجمع اسلامی کارکنان بانک ها امضا کرده ایم که منجر به خدمات رسانی بیشتر به مردم و نظام می شود.
احمد حکیمی فعال دبیرکل مجمع اسلامی کارکنان بانک ها هم گفت: یکی از اهداف مجمع اسلامی کارکنان بانک ها مبارزه با مفاسد اداری و اقتصادی است که در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی تلاش می کند از این رو بنا به درخواست سازمان دیده بان شفافیت تفاهمنامه ای فی ما بین این تشکل مردمی و مجمع اسلامی کارکنان بانک ها امضا شد که می تواند راهگشای مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری باشد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *