کشف ۴۰ تن خیارشور فاسد در شیروان

فرمانده انتظامی شهرستان شیروان از شناسایی یک کارگاه تولید خیارشور و کشف بیش از ۴۰ تن خیارشور فاسد و تاریخ مصرف گذشته خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “مسعود وحیدی” در تشریح این خبر گفت: در پی گزارش رسیده مبنی بر اینکه فردی قصد توزیع دبه های خیارشور تاریخ گذشته در سطح شهرستان شیروان را دارد، بلافاصله موضوع در دستورکار ماموران اداره نظارت بر اماکن پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران پس از بررسی صحت و سقم موضوع موفق به شناسایی کارگاه تولیدی موردنظر شدند، تصریح کرد: در تحقیقات ماموران مشخص شد صاحب کارگاه قصد تعویض برچسب دبه های خیارشور و توزیع آن در سطح شهرستان را دارد.

وی با بیان اینکه ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی به همراه بازرسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان شیروان در محل کارگاه حاضر شدند، خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی از این کارگاه بیش از ۴۰ تن خیارشور فاسد و تاریخ مصرف گذشته را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شیروان همچنین با بیان اینکه تعداد زیادی برچسب تاریخ جدید نیز در کارگاه کشف شد، یادآور شد: کارگاه توسط ماموران پلمب شد و پرونده ای جهت سیر مراحل قانونی تشکیل شد.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *