تعویض پلاک و صدور اسناد مالکیت، منطبق با قانون است

رئیس اداره حقوقی پلیس راهور ناجا اعلام کرد:دیوان عدالت اداری، اقدامات ناجا در فرآیند تعویض پلاک و صدور اسناد مالکیت را منطبق با قانون تشخیص داده که رای صادره در سایت رسمی دیوان عدالت اداری قابل دسترس است.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “ترحمی” در تشریح این خبر اظهارداشت: برابر بند ۸ جدول شماره ۱۶ قانون بودجه سال ۹۵، ناجا مکلف به اخذ هزینه‌های تعویض پلاک است.
وی افزود: همچنین برابر متن مذاکرات نمایندگان مجلس شورای اسلامی در زمان تصویب ماده ۲۹ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی که در جلسه ۲۹۴ مورخ ۸/ ۱۲/ ۸۹ مطرح و در روزنامه رسمی ۱۹۲۳۳ نیز منتشر شده، مراجعه مردم به دفاتر اسناد رسمی اختیاری است.
رئیس اداره حقوقی پلیس راهور ناجا تاکید کرد: مستند به رای قطعی شماره ۴۲۱-۴۲۲ به تاریخ ۱/۷/۹۲ هیئت عمومی، دیوان عدالت اداری اقدامات ناجا در فرآیند تعویض پلاک و صدور اسناد مالکیت را منطبق با قانون تشخیص داده که رای صادره در سایت رسمی دیوان عدالت اداری قابل دسترس است.
وی تاکید کرد: اقدامات پلیس در خصوص تعویض پلاک و صدور اسناد مالکیت بر مدار قانون بوده و قضاوت در این خصوص را به مردم و مسئولان محول می‌کنیم و امیدواریم همگان به رعایت قانون تمکین کنند.رئیس اداره حقوقی پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد: بدیهی است اگر قانون و یا مقررات جدیدی از سوی مراجع قانونگذاری تصویب و ابلاغ شود قطعا پلیس راهور نسبت به اجرای آن اقدام می کند.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *