افتتاح ۴۸ پروژه تولیدی با مشارکت بانک کشاورزی استان قم در هفته دولت

با مشارکت بانک کشاورزی و همزمان با هفته دولت ، ۴۸پروژه کشاورزی با اعتباري بالغ بر۵۳ ميليارد ريال با حضور صادقی استاندار قم ،کشاورزمعاون تولیدات گیاهی وزیر جهاد کشاورزی ،ریاست سازمان جهاد کشاورزی ،مدیر ستادیبانک کشاورزی استان و سایر مسئولان کشوری واستانی در استان قم افتتاح شد.
به گزارش سادس به نقل از روابط عمومي مدیریت شعب بانک کشاورزی استان قم، سید مهدي صادقي استاندار قم در اين مراسم طي سخناني با اشاره به ضروت هماهنگي بين دولت و مردم اظهار داشت: اين مسئله در بخش كشاورزي بيشتر ملموس است.
استاندار قم با بيان اين كه هماهنگي بسيار خوبي بين بانک کشاورزی ، کشاورزان و وزارت جهاد كشاورزي ايجاد شده است افزود: همين مسئله موجب اجراي بهتر طرح های كشاورزي نسبت به گذشته شده است.

شایان ذکر است از مجموع۵۳ میلیارد ریال اعتبار پرداخت شده ،۱۴طرح با پرداخت بالغ بر ۳۶میلیارد ریال تسهیلات بانک کشاورزی اجرا شده است.

این گزارش می افزاید، از مجموع ۴۸پروژه افتتاح شده ، ،۱۸طرح در بخش تولیدات دامی وگیاهی ،۱۴طرح در زمینه آب وخاک،۸ طرح شیلاتی ،۷طرح در بخش صنایع و یک طرح زراعی بوده که زمینه اشتغالزایی ۴۸۳ نفر را دراستان فراهم کرده است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *