مصطفی کارخانه:به قهرمانی در لیگ باشگاه های جهان فکر می کنیم.

تیم والیبال بانک سرمایه در بازگشت از مسابقات جام باشگاه های آسیا مورد استقبال مدیران بانک سرمایه قرار گرفت.
به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، تیم والیبال بانک سرمایه که به عنوان نماینده ایران به مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا راه یافته بود، پس از پیروزی و کسب جایگاه اول این مسابقات شب گذشته به کشور بازگشت. مسئولان بانک سرمایه و باشگاه فرهنگی ورزشی سرمایه که به منظور استقبال از تیم قهرمان خود به فرودگاه امام خمینی ره رفته بودند ، با استقبالی پرشور بازگشت اعضای تیم و کادر مربیگری و دیگر همراهان را به میهن اسلامی گرامی داشتند.

در این مراسم که در محل پاویون اختصاصی فرودگاه انجام شد دکتر بهمن خادم ضمن تبریک این پیروزی گفت: همت، کار تیمی و اراده برای خوشحالی مردم ایران هدیه ی شایسته ای است که تیم والیبال سرمایه با پیروزی و کسب مقام اول مسابقات قهرمانی جام باشگاه های آسیا به مردم شریف ایران و مشتریان این بانک هدیه کرده اند.

همچنین محمد نقی نائیجی سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی سرمایه با سپاسگزاری از دعای خیر مردم ایران گفت: ما توانستیم با دعای خیر مردم به عنوان نماینده ایران، قهرمان آسیا شویم و انشالله این نوار پیروزی با توکل به خدا و همت اعضای تیم ادامه خواهد یافت.

در این مراسم مصطفی کارخانه سر مربی تیم هم گفت: قول داده بودیم به جبران حمایت ها و پشتیبانی های بانک سرمایه کاپ قهرمانی را به خانه بیاوریم که به قولمان عمل کردیم. ما از هم اکنون به قهرمانی در باشگاه های جهان می اندیشیم.

گفتنی است تیم والیبال بانک سرمایه که توانست با شایستگی مقام اول مسابقات قهرمانی والیبال آسیا را در میانمار به دست آورد در سال ۲۰۱۷ در مسابقات جهانی لیگ قهرمانان جهان شرکت خواهد کرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *