در این چند روز اخیر در این کشور زیبا خیلی ناراحت شدم

 

سرمربی تیم ملی فوتبال در پیامی نوشت: همان طور که می‌دانید استعفای من به عنوان سرمربی ایران ۱۴ فوریه اعلام شد و این اجتناب ناپذیر است.
به گزارش سادس به نقل از “رویکرد”، کارلوس کی‌روش امروز بعد از جلسه‌ای که با رییس فدراسیون فوتبال داشت در پیامی نوشت: همان طور که می‌دانید استعفای من به عنوان سرمربی ایران ۱۴ فوریه اعلام شد و این اجتناب ناپذیر است. دلیل استعفای من کاملا مشخص است و به شرایط کاری‌ام در تیم ملی مربوط می‌شود. این شرایط مثل قول‌های وعده‌ داده شده ولی عمل نشده، نبود حمایت از بازیکنان، نبود امکانات بوده و اینکه فدراسیون با جاه طلبی تیم ملی برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه سازگار و هماهنگ و یکسو حرکت نمی‌کند. هیچ چیز تغییر نکرده است.

وی ادامه داده است: تصمیم گرفتم این‌ها را برایتان بنویسم و هشدار خودم را اعلام کنم. تاکید می‌کنم این جمله را که هیچ چیز تغییر نکرده است. آنچه در ساعات اخیر اتفاق افتاده این است که مثل همیشه کسانی وجود دارند که می‌خواهند توهم ایجاد کنند و حرف‌هایشان کاملا اشتباه است. حقیقت این است که ۱۵۰ روز بعد ایران کارش را برای صعود به جام جهانی روسیه آغاز کند. در آن بازی برابر قطر یا عراق ما هنوز داریم درباره یک موضوع صحبت می‌کنیم و آن هم امکانات و شرایط تیم ملی است.

کی‌روش در ادامه پیام خود برای فوتبال‌دوستان ایرانی و مردم ایران نوشت: تنها یک چیز بدتر از سهل‌انگاری است و آن هم اطلاعات غلط و اشتباه است. اطلاعات غلط و اشتباه مردم را مغرور و غیر مسئولیت‌پذیر می‌کند. در این مورد این فقط به اطلاعات غلط و اشتباه مربوط نمی‌شود. ما با افرادی مواجه هستیم که فکر می‌کنند و معتقدند بقیه احمق هستند. آن‌ها فکر می‌کنند فقط خودشان هستند که عقل و شعور دارند، ولی ما احمق نیستیم. بازیکنان احمق نیستند و هواداران فوتبال ایران نیز احمق نیستند. این شرایط برای ما جدید نیست.

او گفت: قرار دادن بازیکنان به عنوان پادشاه این است که مردم را احمق فرض کنیم و مدام در حوالی ما وعده‌های توخالی، دروغ و حرف‌های اشتباه شنیده می‌شود. آن‌ها با این کارشان تنها جدایی و شک و تردید را بین مجموعه ما ایجاد می‌کنند و این شرایط اصلا برای ما جدید نیست. آن‌ها احتمالا نمی‌فهمند ما چه را می‌بینیم. آن‌ها نمی‌دانند که ما می‌دانیم که آن‌ها حسادت شدیدی دارند. آن‌ها نمی‌دانند که ما آماده‌ایم تا آن‌ها را ببخشیم و آن‌ها را فراموش کنیم چرا که این وقتی است که آن‌ها از کارشان کوتاه بیایند.

سرمربی تیم ملی در پایان پیام خود نوشت: در این چند روز اخیر در این کشور زیبا خیلی ناراحت شدم نه برای شرایطم بلکه برای دانستن اینکه هیچ چیز برای تیم ملی ایران تغییر نکرده است. هیچ کاری برای آینده فوتبال ایران انجام نشده و برای کسانی که سعی می‌کنند مردم را با جملات اشتباه و غلط گول بزنند، قویا توصیه می‌کنم که آن‌ها داستان‌های مربوط به ملانصرالدین را بخوانند که زین اسبش را تعمیر می‌کرد. گذشته آینده را می‌سازد ولی نمی‌توانند همزمان در کنار هم وجود داشته باشند. این اکنون زمانی است برای شما تا بین درجا زدن و پیشرفت، بین تنبلی و جسارت و بین بهانه یا موفقیت یکی را برای آینده انتخاب کنید.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *