نقش مهم حراست ایجاد امنیت در حوزه سرمایه انسانی و زمینه سازی تحقق بهره وری در بانک است

دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی ، روز شنبه ۱۳ شهریور باحضور در همایش تخصصی آموزشی دفاتر حراست بانک و بیمه کشاورزی در شهر مشهد ، وظیفه مهم حراست را ایجاد امنیت در حوزه سرمایه انسانی و زمینه سازی تحقق بهره وری در بانک دانست و بر اهمیت نقش حراست در اصلاح فرایندهای اقتصادی تاکید کرد.
به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان خراسان رضوی، دکتر شهیدزاده،در این همایش بابیان اهمیت نقش حراست در اصلاح فرایندهای اقتصادی ، برلزوم مسلح شدن حراست به علوم روز وشناخت زمینه های نفوذ دشمن در حوزه اقتصادی تاکید کرد .وی افزود: نیروهای حراست دیدبان های نظام مقدس اسلامی ما هستند که در سازمان ها نقش تحلیلگر اتفاقات محیط سازمان را برعهده دارند و پیش بینی های آینده را برای مدیران فراهم می سازند.

دکتر شهید زاده تصریح کرد: نیروهای حراست باید به علوم روز سازمانی مجهز باشند تا بتوانند تحلیل ها و تصمیم سازی های درست و دقیق ارایه دهند لذا تسلط همکاران حراست به علوم روز زمینه ساز امنیت درسازمان وپیش بینی آسیب های بالقوه است.

وی در ادامه وظیفه مهم حراست را ایجاد امنیت در حوزه سرمایه انسانی و زمینه سازی تحقق بهره وری در بانک برشمرد و افزود: نیروهای حراست بهترین نیروهای بانک هستند که باید افراد را براساس اصول ، طبقه بندی و با آنان رفتار کنند.

دکترشهیدزاده گفت: نیروهای حراست باتکیه برسه اصل سرعت،دقت وصحت می توانند برقدرت خود بیفزایند تا در مسیر بسترسازی امنیت سازمانی موفق تر عمل کنند.

بر اساس این گزارش ، در این نشست اعتبار زاده رئیس اداره کل حراست بانک کشاورزی گزارشی از عملکرد حراست در سال گذشته ارائه کرد و دشت بیاضی مدیر شعب بانک در استان خراسان رضوی، حراست را بازوی امنیت و بسترساز اعتماد برای خدمت رسانی به مشتریان دانست.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *