فروش کارت هدیه ارزی بانک سامان برای مشتریان برتر

بانک سامان به ‌منظور پاسخ‌گویی به نیاز مشتریان برتر در ایجاد امکانات خرید از طریق کارت‌های ارزی متصل به سوییچ‌های بین ‌المللی از درگاه‌های آنلاین و پایانه‌های فروشگاهی، کارت هدیه ارزی عرضه می‌کند.
به گزارش سادس به نقل از اداره روابط عمومی بانک سامان، رضا حیدری مدیر مشتریان ویژه و خاص با اعلام این خبر تصریح کرد: مشتریان ویژه و خاص بانک می‌توانند، کارت ارزی از ۱۰ تا ۱۰۰۰ دلار تهیه کنند و در محل مورد نظر خود تحویل بگیرند.

مدیر مشتریان ویژه و خاص بانک سامان اظهار داشت: این کارت به صورت دلاری در شعب سراسرکشور ارائه می‌شود. همچنین امکان انجام خریدهای غیر دلاری با توجه به امکانات درگاه خرید با پرداخت هزینه‌ای ناچیز به‌عنوان نرخ تبدیل وجود دارد.

حیدری گفت: دارندگان این کارت‌ها می‌توانند از پایانه‌های فروشگاهی نصب‌ شده در فروشگاه‌های طرف قرارداد شرکت ویزا در سراسر جهان یا درگاه‌های فروش اینترنتی در وب‌سایت‌های طرف قرارداد با ویزاکارت استفاده کنند.

وی تصریح کرد: برای پشتیبانی از این کارت‌ها، مرکز خدمات ۲۴ساعته در کشور امارات متحده عربی با اپراتور و راهنما درنظر گرفته شده که شماره تماس آن روی جلد کارت درج شده است.

مدیر مشتریان ویژه و خاص بانک سامان خاطرنشان کرد: مشتریان برتر برای اطلاع از چگونگی خرید کارت هدیه ارزی وکسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مرکز خدمات سامان زندگی به شماره ۲۲۶۶۲۱۰۵-۰۲۱ داخلی ۲۲۴ و ۳۰۶ تماس بگیرند.

گفتنی است، شرکت ویزا یکی از سه صادرکننده معتبرکارت‌های اعتباری جهان است که کارت‌های آن در بیش از ۲۰۰ کشور جهان قابلیت استفاده دارد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *