ایثارگری ها و خدمات پلیس، مستغنی از بیان است

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: خدمات و ایثارگری های پلیس مستغنی از بیان و توضیح است چرا که باب شهادت در این نیرو همچنان باز است.

به گزارش سادس به تقل از پایگاه خبری پلیس، آیت الله “علی اسلامی” در دیدار با فرمانده انتظامی قزوین و جمعی از مسئولان انتظامی استان اظهار داشت: خدمات و ایثارگری های پلیس مستغنی از بیان و توضیح است چراکه باب شهادت در این نیرو همچنان باز بوده و هر چند روز، شاهد شهید شدن عزیزان نیروی انتظامی در کشور هستیم.

وی ادامه داد: سایر نیروهای مسلح، خدمات صادقانه ای دارند و در عین حال در تعطیلات نزد خانواده خود هستند ولی عزیزان نیروی انتظامی در همه تعطیلات از ایام محرم گرفته تا نوروز مشغول کار و تامین امنیت هستند.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری، امنیت را پاک و آرامش آور توصیف کرد و بیان داشت: قدردانی از زحمات ماموران نیروی انتظامی با بیان ممکن نیست چراکه از ابعاد مختلف قابل لمس بوده و اقشار مختلف جامعه با دیدگاه های مختلف، متوجه آن شده و بهره می برند.

آیت الله اسلامی با اشاره به اینکه خدمات صادقانه و گسترده پلیس چه از نظر زمانی و چه مکانی شایسته تقدیر است، ابراز کرد: بعد مکانی خدمات نیروی انتظامی تلاش این عزیزان از دورترین نقاط مرزها تا نقاط حساس در مراکز استان ها را شامل می شود و تعطیلی بردار نبودن این شغل شریف نیز بعد زمانی خدمات صادقانه و تلاش پلیس را در برمی گیرد.

وی ادامه داد: به تعبیر امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) شب بیداری ها و تحمل مشقات در راستای تامین امنیت، عبادت و بندگی خدا محسوب می شود و مشاهده گشت های انتظامی تا پاسی از شب حتی در کوچه های فرعی نیز امنیت را به ارمغان می آورد.

نماینده مجلس خبرگان، حضور مردم با درصد بالا در انتخابات را به معنای وجود آرامش و امنیت در جامعه برشمرد و تصریح کرد: با حضور پلیس، اراذل و اوباش و هنجارشکنان به صورت خودکار پاسخ خود را دریافت می کنند بنابراین باید مردم قدر پلیس خدمتگزار خود را بدانند و از آنان حمایت کنند.

سردار “مهدی محمودی” فرمانده انتظامی استان قزوین نیز در این دیدار، افزایش تعاملات با سایر سازمان ها را حائز اهمیت دانست و گفت: نیروی انتظامی بدون توجه به حاشیه ها وظایف ذاتی خود را انجام می دهند حال آنکه هر کاری قطعا با رضایتمندی و نارضایتی هایی همراه است.

وی مقابله با سرقت، مبارزه با مواد مخدر، مقابله با قاچاق کالا، پیشگیری از تلفات رانندگی، آموزش و ارتقاء امنیت اخلاقی را از اولویت های پلیس در سال جاری برشمرد و عنوان کرد: با توجه به ظرافت هایی که در برآوردن مطالبات مردم وجود دارد نیاز به حمایت و دعای آحاد جامعه به خصوص روحانیت داریم.

فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به کاهش ۲۶ درصدی جرایم در دوسال گذشته، خاطر نشان کرد: برکت و نعمتی که اکنون داریم، همگی حاصل خون شهدا و توجه به فرمایشات مقام عظمای ولایت (مدظله العالی) ا

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *