تهیه سه مستند توسط تیم رهپویان آرامش در خراسان رضوی

گروه فیلم سازی رهپویان آرامش پس از تهیه و تولید سه مستند داستانی شهیدان “محمد چاه چمندی”، “محمد حسین دانشمندی” و “رضا غریب” این استان را به مقصد لرستان و کردستان ترک کرد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، تیم فیلم سازی رهپویان آرامش به مدیریت و تهیه کنندگی سرگرد حسین بشیری و کارگردانی مجید هدایتی پس از ساخت سه مستند داستانی در خراسان رضوی به کار خود پایان داد.

سرگرد حسین بشیری رئیس دایره امور هنری از اداره کل امور هنری معاونت اجتماعی ناجا در این باره گفت: خوشحالیم که در مدت ده روز این سه مستند را با ۱۵ ساعت کار شبانه روزی به پایان رساندیم.

سرگرد بشیری افزود: با دستور و تدبیر سردار معاون محترم اجتماعی ناجا و حمایت های بی دریغ مدیر کل امور هنری” سرهنگ مهدی یارندی” با تهیه سه سناریو در فرم و ساختار متفاوت راهی خراسان رضوی شدیم و حضور این امام هشتم شیعیان چنان قوتی در قلبمان بوجود آورد که لحظه به لحظه زندگی این شهدای گرانقدر را به نحو احسن به تصویر کشیدیم.

وی با تقدیر از همکاری خوب کارکنان معاونت اجتماعی، پلیس راه، مرزبانی و پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی در تهیه این سه مستند داستانی تصریح کرد: رهپویان آرامش در سال جاری قصد دارد زندگی نامه ۲۵ شهید گرانقدر ناجا را به تصویر درآورد و از خراسان به لرستان و کردستان راهی خواهد شد.

شایان ذکر است، نویسندگی این آثار به قلم برجسته آقایان بشیری و هدایتی می باشد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *