برقراری نظم و ایجاد احساس امنیت، از مهمترین وظایف نیروی انتظامی

نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر اینکه فرصت خدمت به مردم در نیروی انتظامی از نعمات الهی است، گفت: برقراری نظم و ایجاد احساس امنیت از مهمترین وظایف نیروی انتظامی است تا در سایه آن، مردم به زندگی و شغل خود بپردازند.

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس ، آیت الله “سید علیرضا عبادی” در دیدار با فرماندهان انتظامی و مرزبانی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی حافظ نظم و امنیت پایدار در کشور است، گفت: فرصت خدمت به مردم در نیروی انتظامی از نعمات الهی است و باید با نیت رضایت الهی برای خدمت به مردم تلاش کرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به لزوم توجه و جدیت در مسائل جامعه، گفت: ایجاد مشکل در ساختار قانون منجر به پیدایش آسیب‌ها و معضلات در اجتماع می‌شود همان گونه که بسیاری از جرایم به دلیل قانون‌شکنی رخ می‌دهد.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه احساس امنیت در جامعه بسیار اهمیت دارد،تاکید کرد: برقراری نظم و ایجاد احساس امنیت از مهمترین وظایف نیروی انتظامی است تا در سایه آن مردم به زندگی و شغل خود بپردازند.

وی به تصادفات جاده ای استان خراسان جنوبی اشاره کرد و ادامه داد: عوامل متعددی از جمله سهل انگاری رانندگان، مسئولان و پیمانکاران ساخت راه در بروز سوانح رانندگی نقش دارند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه فرهنگ سازی مناسب در کاهش بسیاری از تصادفات و تلفات جاده ای موثر است، افزود: متاسفانه بسیاری از موتورسواران به استفاده از کلاه ایمنی و رعایت قوانین توجهی ندارند.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *