فقط ۵ روز مهلت دارید برای شرکت در جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران

دارندگان ملی‌کارت‌های بانک ملی ایران و سایر کارت‌های شتابی فقط تا دوازدهم شهریور ماه جاری فرصت دارند تا با استفاده از خودپردازهای بانک ملی ایران وکسب امتیاز بیشتر، شانس برنده شدن در جشنواره خودپردازهای این بانک را افزایش دهند.
به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران،همزمان با بیستم شهریورماه مصادف با هشتاد و هشتمین سالروز تأسیس بانک ملی ایران نتایج مرحله نهایی قرعه‌کشی جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران اعلام خواهد شد.
بانک ملی ایران همزمان با آغاز دهه مبارک فجر در سال گذشته و با هدف تقدیر از استفاده‌کنندگان دستگاه‌های خودپرداز این بانک جشنواره خودپردازها را آغاز کرد. در این جشنواره تمامی دارندگان ملی‌کارت‌های بانک ملی ایران و کارت‌های شتابی (به جز کارت‌های اعتباری، هدیه، بن‌کارت و….) در صورت استفاده از دستگاه‌های خودپرداز بانک ملی ایران در طول جشنواره که تا دوازدهم شهریور سال جاری ادامه دارد، بر اساس جدول امتیاز بندی مشمول امتیاز گردیده و در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند.
امتیاز مشتریان در پایان قرعه‌کشی مراحل قبل صفر نشده بلکه این امتیازات به دوره نهایی منتقل گردیده تا مشتریان شانس بیشتری برای برنده شدن در این مرحله داشته باشند.
تاکنون دومرحله قرعه‌کشی این جشنواره با اعلام ۱۵۰۰ برنده با اختصاص بیش از هزار نیم سکه بهار آزادی و میلیون‌ها ریال کمک‌هزینه برگزار شده است.
در قرعه‌کشی مرحله نهایی این جشنواره اسامی حدود ۱۵۰۰ نفر برنده در روز بیستم شهریور همزمان با سالروز تأسیس بانک ملی ایران اعلام خواهد شد.
۱۰ صندوق پر از پول به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال، ۱۸ کمک هزینه ۱۰ میلیون ریالی ماهانه به مدت یک سال، ۸۸ کمک هزینه ۵ میلیون ریالی ماهانه به مدت یک‌ سال، ۱۸۸ کمک هزینه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریالی ماهیانه به مدت یک سال و ۱۸۸۸ کمک هزینه گردشگری ۱۰ میلیون ریالی جوایز مرحله نهایی این دوره از قرعه‌کشی جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران می‌باشد.
دارندگان کارت‌های بانک ملی ایران و کارت‌های شتابی می‌توانند با مراجعه به سایت بانک ملی ایران به آدرسwww.Bmi.ir از میزان امتیاز خود و جزئیات این جشنواره مطلع شوند.
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *