قاچاقچیان میلیاردی کالا، در مرودشت زمین گیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت از دستگیری دو قاچاقچی کالا و کشف دو محموله قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس سرهنگ”دلاور القاصی مهر”گفت: ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی در ایست و بازرسی مقطعی در محور مرودشت به سمت اصفهان و در بازرسی از یک دستگاه کامیون موفق به کشف ۵۷۶ دستگاه پکیج کامل موتور درب برقی به ارزش بالغ بر یک میلیارد ریال شدند.

وی با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی در این رابطه و معرفی وی به مراجع قضائی، خاطر نشان کرد: کالای قاچاق کشف شده به مراجع مربوطه تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت ادامه داد: همچنین ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در بازرسی از دو باب انبار مواد غذایی موفق به کشف تعدادی مواد غذایی و شوینده خارجی قاچاق به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال شدند و در این رابطه یک قاچاقچی کالا را دستگیر کردند.

سرهنگ القاصی مهر با بیان اینکه قاچاق کالا علاوه بر به خطر انداختن تولید داخلی و ضربه زدن به اقتصاد کشور با افزایش بیکاری آسیب های اجتماعی بعدی را نیز به دنبال خواهد داشت، به شهروندان توصیه کرد: در جهت حمایت از تولیدات داخلی و کمک به اشتغال جوانان با مصرف نکردن کالاهای خارجی و قاچاق، نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب کنند.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *