كشف 140 كيلوگرم مواد مخدر از اعضاي يك باند در زنجان

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان از متلاشي شدن يك باند قاچاق مواد مخدر خبر داد و گفت : از اعضاي اين باند ،140 كيلو ترياك كشف و يك دستگاه خودرو توقيف شد.

به گزارش  سادس به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ “مختار شير محمدي ” گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با همكاري پليس مبارزه با مواد مخدر استان هاي همجوار از فعاليت اعضاي يك باند قاچاق مواد مخدر مطلع و رسيدگي به موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

وي افزود: با اقدامات اطلاعاتي ، ماموران چندي پيش با اقدامات فني و پليسي موفق شدند دو عضو اصلي اين باند را با يك دستگاه تريلر كشنده در اتوبان” زنجان – قزوين ” دستگير و در بازرسي از خودرو متهمان 106 كيلو ترياك كه به طرز ماهرانه اي جاسازي شده بود كشف كنند.

شير محمدي با اعلام اينكه متهمان با تشكيل پرونده از طريق مرجع قضائي به زندان منتقل شدند تاكيد كرد: ماموران در ادامه تحقيقات خود از اعضاي اين باند دريافتند كه مقدار قابل توجهي ترياك به صورت جاساز در داخل خودرو باقي مانده است .

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان تصريح كرد: پليس با استفاده از سگ هاي مواد ياب موفق شدند باقي مانده مواد مخدر را كه 34 كيلو گرم ترياك بوده ، از خودرو متهمان كه به طرز ماهرانه اي جاسازي شده بود كشف كنند.

سرهنگ شيرمحمدي با اشاره به اينكه با كشف اين مقدار مواد مخدر ديگر در مجموع از اعضاي اين باند 140 كيلو گرم ترياك كشف شد گفت: اقدامات قانوني در اين زمينه صورت گرفته است .

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *