سارق محتویات داخلی خودرو در گرگان به دام افتاد

فرمانده انتظامی گرگان از دستگیری سارق محتویات داخلی خودرو با ۲۴ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ”رضا عسکری”گفت: ماموران پلیس آگاهی گرگان در پی وقوع سرقت‌های سریالی و متعدد از محتویات خودرو در شهر گرگان با توجه به حساسیت موضوع و ایجاد جو روانی نامطلوب در بین شهروندان،موضوع با تشکیل تیمی ویژه در دستور کار ماموران پایگاه آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

این مقام مسئول ادامه داد: سرانجام با تحقیقات گسترده میدانی و ردیابی از گوشی‌های موبایل سرقتی و همچنین بهره‌مندی از دوربین دستگاه خودپرداز که سارق از طریق کارت‌های بانکی سرقتی وجه نقد برداشت کرده بود، با هویت مشخص مورد شناسایی قرار گرفت.

سرهنگ عسکری تصریح کرد: طی بررسی و استعلام های انجام شده مشخص شد که متهم چند ماهی است در زندان به سر می برد.

وی افزود: طی هماهنگی‌های انجام شده با دستگاه قضائی، متهم به یگان انتظامی منتقل و در تحقیقات اولیه منکر هرگونه سرقت شد اما پس از انجام تحقیقات تکمیلی به روش های نوین پلیسی و قرار گرفتن در برابر مستندات و ادله غیرقابل انکار توسط پلیس در نهایت به ۲۴ فقره سرقت محتویات خودرو اعتراف کرد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: متهم که از سارقان سابقه‌دار است با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی گرگان در خاتمه از مردم خواست هرگونه اخبار و اطلاعاتی را که از فعالیت مجرمان و برهم‌زنندگان نظم و امنیت در جامعه دارند از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ یا نزدیکترین یگان انتظامی به اطلاع پلیس برسانند تا اقدامات مناسب در این حوزه انجام شود.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *