حمایت بانک صادرات ایران از هفت طرح بزرگ و ملی

بانک صادرات ایران در کنار حمایت از هزاران طرح اشتغالزا و مولد کوچک و متوسط، اعتبارات مورد نیاز جهت توسعه و راه اندازی هفت طرح بزرگ و ملی را تامین نموده است که با بهره برداری از این طرح ها تحول گسترده ای در اشتغال آفرینی برای جوانان کشور ایجاد خواهد شد.
به گزارش  سادس  به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک علاوه بر حمایت از بنگاههای کوچک و متوسط پشتیبانی از طرح ها و پروژه های کلان ملی را نیز در دستور کار قرار داده و در مدت فعالیت دولت تدبیر و امید منابع مالی مورد نیاز طرح های ملی همچون: پتروشیمی سبلان با دو میلیارد و ١۴٠ ملیبون و ٣٠٠هزار یوان، آلومینیوم جنوب واقع در منطقه ویژه اقتصادی لامرد با شش میلیارد و ١٠٢ میلیون و ٢٨٠ هزار یوان را تامین نموده است.
همچنین در این مدت ٨۶٧ میلیون و ٧۶۵ هزار و سیصد و هشتاد و سه یورو برای انرژی گستر جم، ارابه نسیم هگمتانه، سیراف انرژی، مولد برق اسلام آباد و برق گناوه مپنا توسط این بانک گشایش اعتبارات اسنادی شده است.
بر پایه این گزارش در راستای حمایت از طرح های اجرایی در نقاط مختلف کشور به ویژه مناطق کم تر برخوردار نیز ۳ هزار و ۵٠ میلیارد ریال توسط بانک صادرات ایران از بدو مسئولیت دولت یازدهم تامین اعتبار و پرداخت شده است.
با تدابیر اتخاذ شده به منظور نقش آفرینی بیشتر این بانک در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، بسته های حمایتی بانک صادرات تدوین و عملیاتی شده و در این مسیر منابع به گونه ای هدایت خواهد شد که بنگاههای کوچک و متوسط بتوانند از منابع مورد نیاز برخوردار گردند.
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *