۱۴ تن در شبانه روز گذشته قربانی تجاوز به چپ شدند

جانشین رییس پلیس راه راهور ناجا گفت: تجاوز به چپ در شبانه‌روز گذشته ۱۴ کشته برجا گذاشت.

به گزارش سادس به نقل از مهر سرهنگ رضا قاسمیان با اشاره به تصادفات مهم شبانه‌روز گذشته افزود: برخورد پژو ۴۰۵ با کشنده دانگ فنگ در کیلومتر ۵۵ محور مرند – خوی استان آذربایجان شرقی ۶ کشته برجای گذاشت.

وی افزود: علت این حادثه که حوالی ساعت ۹ دوشنبه رخ داد، تجاوز به چپ پژو ۴۰۵ بوده است.

جانشین رییس پلیس راه راهور ناجا افزود: همچنین در حادثه دیگری باز هم به دلیل تجاوز به چپ پژو ۴۰۵ تاکسی در کیلومتر ۳۵ محور بهبهان استان کهگیلویه و بویراحمد که حوالی ساعت ۹:۳۰ دوشنبه رخ داد و برخورد این خودرو با کامیون کمپرسی و وانت نیسان متاسفانه ۵ تن کشته شدند.

وی به حادثه دیگری که بر اثر تجاوز به چپ رخ داد اشاره کرد و یادآور شد: حوالی ساعت ۲۲ دوشنبه در یکی از محورهای فرعی خراسان شمالی در پی تجاوز به چپ سواری ام وی ام و برخورد آن با کامیون بنز ۳ تن کشته و یک تن مجروح شدند.

جانشین رییس پلیس راه راهور ناجا از برخورد ۲ دستگاه پراید در کیلومتر ۱۲ محور بیرجند خراسان جنوبی خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه که حوالی ساعت ۱۰ دوشنبه به دلیل انحراف به چپ یکی از پرایدها رخ داد ۸ تن مجروح شدند.

وی تصریح کرد: عدم تشخيص سهم عبور، خستگي و خواب آلودگي راننده، تخطي از سرعت مطمئنه در پيچ جاده، عدم توجه به جلو، عدم رعايت فاصله طولي مناسب با خودروي جلوي، بروز نقص فنی، تغيير مسير ناگهاني خودروي هم مسير، وجود مانع و دست انداز و تخلف عمدي راننده مهمترین علل تجاوز و انحراف به چپ خودروهاست.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *