امنیت پایدار، شاهکار بزرگ نیروی انتظامی در کشور / تحقق شعار اقتصاد مقاومتی در گرو برقراری امنیت است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، امنیت پایدار موجود در کشور را شاهکار بزرگ نیروی انتظامی در ایام تعطیلات نوروز دانست و گفت: تحقق شعار اقتصاد مقاومتی در گرو برقراری امنیت است.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، آیت الله “محمد تقی لطفی” در دیدار با فرماندهان و مسئولان انتظامی استان ایلام، اظهار داشت: شاهکار بزرگ نیروی انتظامی در سال ۹۴ و تعطیلات نوروز ۹۵، برقراری امنیت در کشور و به ویژه استان ایلام است.

وی با اشاره به مرز مشترک و طولانی با کشور عراق، گفت: اگر اقتدار نیروی انتظامی و مرزبانی نبود، استان هم تحت تأثیر نا امنی های کشور عراق قرار می گرفت.

امام جمعه ایلام در ادامه به موفقیت های نیروی انتظامی در کنگره عظیم اربعین سال گذشته اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی با توان بسیار بالا توانست، حجم عظیم زائران و خودروها را که در آن ایام وارد ایلام شدند، سر و سامان ببخشد و الحمد لله مشکلی پیش نیامد.

نماینده ولی فقیه در استان ایلام از فقدان جاده های امن در استان به عنوان یک معضل اساسی نام برد و گفت: معضلات راه در استان از جمله مشکلاتی است که باعث ایجاد تصادف های مرگبار می شود.

وی، وجود احساس امنیت بالا در بین مردم استان را از امتیازات دیگر نیروی انتظامی خواند و گفت: خانواده ها با آگاهی از حضور پلیس در ایام نوروز و اعتماد به اقدامات خوب آن ها با خیال آسوده به دامن طبیعت می روند و این اقتداری مثال زدنی برای پلیس است.

آیت الله لطفی با قدردانی از تلاش های شبانه روزی پلیس در جای جای استان در ایام تعطیلات نوروز گفت: نیروی انتظامی به خوبی توانست، همدلی و همزبانی را که شعار سال گذشته بود، محقق کند و با تفاهم با مردم رضایت آن ها را بدست آورد .

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در پایان به شعار امسال مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی با برقراری امنیت و مبارزه با مفاسد اقتصادی و مقابله با باندهای قاچاق می تواند، زمینه تحقق این شعار مهم و راهبردی را به وجود آورد.

سردار علی دولتی فرمانده انتظامی استان ایلام در این دیدار طی سخنانی، گزارشی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در راستای طرح نوروزی پلیس ارائه کرد.

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: با وجود افزایش ۲۵ درصدی تردد در جاده های استان، ۵۸ درصد تلفات ناشی از حوادث رانندگی در سطح جاده های استان نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *