کد خبر: 91282تاريخ انتشار : ۶:۰۸:۲۸ - چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

هفته ششم لیگ برتر فوتبال؛

آغاز هفته ششم لیگ برتر فوتبال/ بازگشت جادوگر

تنور لیگ برتر بعد از سه هفته تعطیلی دوباره داغ می‌شود و قرار است مسابقات در ایستگاه ششم خود از فردا (پنج‌شنبه) آغاز شود.

آغاز هفته ششم لیگ برتر فوتبال/ بازگشت جادوگر

به گزارش سادس، هفته ششم لیگ برتر فوتبال بعد از تعطیلی ۲۰ روزه از فردا (پنج‌شنبه) با برگزاری سه بازی در رشت، تهران و اهواز آغاز می‌شود.

فولاد – سپاهان

در یکی از مهم‌ترین بازی‌های هفته، فولاد خوزستان میزبان سپاهان اصفهان خواهد بود. دو تیمی که هفته پیش، از مسابقه‌های جام حذفی کنار رفتند و برای جبران این نتیجه در لیگ به دنبال پیروزی در بازی هفته ششم هستند.

زلاتکو کرانچار سرمربی سپاهان بعد از کسب نتایج ضعیف در پنج هفته ابتدایی لیگ و جام حذفی از باشگاه تذکر گرفته و با توجه به نیمکت لرزان سپاهان در اندیشه پیروزی در این بازی خارج از خانه است. همچنین علی کریمی ملی‌پوش سابق تیم ملی و باشگاه دیناموزاگرب کرواسی به تازگی با سپاهان قرارداد امضا کرده و با توجه به صادر شدن کارت بازی‌اش می‌تواند مقابل فولاد خوزستان به میدان برود.

در سوی دیگر اما فولاد خوزستان هرچند توانسته با پورموسوی خودش را در میان بالای جدولی‌ها جای دهد اما این روزها اسیر حواشی است و فردا به جز سپاهان باید با شعار اعتراضی برخی هواداران روی سکوها نیز بجنگد. به گفته پورموسوی “برخی از بازیکنانی که از تیم کنار گذاشته شده‌اند، با خط دهی به تماشاگران به دنبال بازگشت به فولاد هستند.”

سپیدرود – صنعت نفت

در دیگر بازی هفته سپیدرود رشت میزبان صنعت نفت آبادان است. این تیم تازه لیگ برتری شده در تعطیلات اخیر با رفتن و برگشتن سرمربی‌اش مواجه بود و نظرمحمدی بعد از استعفا دوباره به نیمکت سپیدرود بازگشت و این تیم تنها با یک تغییر در کادر فنی، به ادامه مسابقه‌ها خواهد پرداخت اما یکی از چالش‌هایی که سپیدرود این روزها با آن درگیر است، قهر غلامرضا رضایی بود که مشخص نیست در بازی فردا به میدان خواهد رفت یا نه.

در سوی دیگر نیز صنعت نفت آبادان رتبه پنجمی، بعد از پیروزی بزرگ در جام حذفی مقابل سپاهان با روحیه مضاعف در رشت به میدان خواهد رفت. فراز کمالوند تا هفته پنجم وعده رتبه تک رقمی را برای آبادانی‌ها محقق کرده و این فرصت را دارد که با پیروزی مقابل سپیدرود بحران‌زده و قعر جدولی به پیروزی‌های خود تداوم بخشد.

نفت تهران – گسترش فولاد

نفتی‌ها که بعد از واگذاری امتیاز به بخش خصوصی با نام نفت طلاییه در لیگ به میدان خواهند رفت با سرمربی‌گری علی کریمی باید رودرروی گسترش فولاد تبریز قرار بگیرد. این اولین تجربه مربی‌گری علی کریمی با یک تیم لیگ برتری است اما جادوگر همچنان اجازه نشستن روی نیمکت تیمش را ندارد و باید از روی سکوها به هدایت نفت بپردازد.

بازیکنان این تیم تهرانی با آمدن اسپانسر جدید شارژ مالی شده و از روحیه بهتری نسبت به اوایل فصل برخوردارند. با این وجود گسترش فولاد همچنان با لوکا بوناچیچ به قعر جدول پیچ و مهره شده و برای رهایی از این وضعیت، چاره‌ای جز پیروزی مقابل شاگردان علی کریمی ندارد.

انتهای پیام

}
ارسال