کد خبر: 185233تاريخ انتشار : 15:42:01 - سه‌شنبه 17 مارس 2020

حجت الاسلام سالک در گفتگو با "سادس":

تهاجم بیولوژیکی دشمنان علیه ما مسئله «آشکار» است/ این تعارض جنگ جدید آمریکایی ها علیه ایران است

فرمان رهبرمعظم انقلاب برای بررسی حمله بیولوژیکی که توسط دشمنان انقلاب صورت پذیرفته یک دستور دقیق بود، چرا که موضوع نبرد جدید ما با استکبار جهانی بعد از جنگ اقتصادی و جنگ نرم مسئله تعارض بیولوژیک است.

تهاجم بیولوژیکی دشمنان علیه ما مسئله «آشکار» است/ این تعارض جنگ جدید آمریکایی ها علیه ایران است

حجت الاسلام احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس در گفتگو خبرنگار پارلمانی “سادس” به احتمال حمله‌ی بیولوژیکی بودن شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: ۴۱ سال است که گرفتارانواع مختلف حملات سیاسی، اقتصادی و نظامی علیه جمهوری اسلامی هستیم و دشمنان انقلاب توطئه هایی زیادی  در زمینه های  مختلف علیه ما  انجام دادند.

وی افزود: این مسئله برای ما روشن است که بی تردید از سالیان قبل مساله یک نبرد بیولوژیک مطرح بوده است و تهاجم بیولوژیکی مساله  مخفی و سری دشمنان علیه ما نبوده است.

نایب رئیس فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: برای  آمریکای جنایت کار و کودک کش بشریت معنا ندارد، لذا استکبار جهانی به هر شکل ممکنی تلاش می کند هر آنچه مخالف نقطه نظراتش باشد را با اقدامات جنایت کارانه از میدان خارج کند. آن ها سال های قبل با کمک به صدام و در اختیار قرار بمب شیمیایی به ارتش بعثی علیه ما در بعد نظامی اقدام کردند و در طول این سال ها از هیچ گونه اقدام خصمانه ای کوتاهی علیه ملت ما دریغ نکردن.

حجت الاسلام احمد سالک در ادامه گفت: استکبار جهانی در راس آن آمریکا۴۱  سال با اعمال تحریم اقتصادی ظالمانه و اقدامات سیاسی، فرهنگی وجنگ نرم علیه ایران در صدد ضربه به جوهره انقلاب اسلامی بودند.

وی تصریح کرد: فرمان  مقام معظم رهبری به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح برای بررسی این موضوع که حمله بیولوژیکی توسط دشمنان انقلاب صورت پذیرفته یک دستور دقیق بود، برای اینکه موضوع نبرد جدید ما با استکبار جهانی بعد از جنگ اقتصادی و جنگ نرم مسئله تعارض بیولوژیک است که باید این رویداد دقیقا بررسی شود.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان خاطر نشان کرد: دانشمندان در حوزه بیولوژیکی باید با تکیه بر ابعاد علمی و تحقیقات دانشگاهی وارد این کار زار شوند تا با همکاری دیگر دستگاه ها امنیت مردم  راتامین و آرامش به جامعه بازگردانند.
ارسال