کد خبر: 179782تاريخ انتشار : ۲۲:۵۱:۳۰ - دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸

انصاری فرد: گل محمدی می تواند با مربیان خارجی رقابت کند

انصاری فرد: گل محمدی می تواند با مربیان خارجی رقابت کند
image.png

مدیرعامل پرسپولیس با بیان اینکه سرمربی جدید این تیم از نظر قابلیت فنی می‌تواند با مربیان خارجی رقابت کند، گفت که امیدوار است با اتحاد و همدلی قهرمانی چهارم در لیگ برتر و قهرمانی در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورند.

به گزارش سادس، محمدحسن انصاری فرد در نشست معارفه یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس گفت: خدا را شکر که توانستیم به انتخاب خودمان دست پیدا کنیم. این مربی از حیث فنی و اخلاقی در سطح بالایی است و افتخار می کنیم که یک ایرانی به این افتخارات دست یافته و از نظر فنی قابل رقابت با مربیان خارجی است و از یحیی گل محمدی تشکر می کنم که دعوت ما را پذیرفت. علی رغم اینکه کار انتقال در میانه فصل و از رقیبی که با ما رقابت تنگاتنگی دارد، موفقیتی بزرگی است و با همت طرفداران رخ داد. از مجموعه شهرخودرو و هیات مدیره این باشگاه تشکر می کنم.

مدیرعامل پرسپولیس با تشکر از هواداران تیمش بابت حمایت از این تیم اظهار کرد: هواداران از پیوستن گل محمدی به خانواده پرسپولیس استقبال کردند و خوشحال هستند. امیدواریم که با کمک همدیگر، اتحاد بین باشگاه، بازیکنان، کادرفنی، پیشکسوتان و .. قهرمانی چهارم در لیگ برتر، قهرمانی در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاوریم.

انتهای پیام
ارسال