کد خبر: 179752تاريخ انتشار : ۱۳:۴۳:۵۰ - دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸

ارسال دو محموله موادغذایی از سمنان برای سیلزدگان سیستان و بلوچستان

ارسال دو محموله موادغذایی از سمنان برای سیلزدگان سیستان و بلوچستان


سادس/سمنان مدیرعامل هلال‌احمر استان سمنان از اعزام دو کامیون حاوی موادغذایی هلال احمر این استان برای سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان خبر داد.

مظفر محمدخانی در گفت‌وگو با سادس با بیان اینکه یک کامیون ۱۰ تن شامل مواد غذایی مورد نیاز سیل‌زدگان شب گذشته راهی سیستان و بلوچستان شد اظهار کرد: یک تریلی کانتینردار دیگر بارگیری و بعدازظهر امروز برای کمک به هموطنان سیل‌زده در استان سیستان و بلوچستان اعزام می‌شود.
وی تصریح کرد:عمده اقلام ارسال شده شامل موادغذایی، قند، شکر، کنسروجات، حبوبات، آب معدنی، انواع موادغذایی و…از انبارهای ذخیره این استان به سیستان و بلوچستان ارسال شد.
مدیرعامل هلال‌احمر استان سمنان با بیان اینکه موادمورد نیاز معمولا از طریق هلال احمر کشور به استان‌ها ابلاغ می‌شود ادامه داد: محموله‌های ارسالی براساس دستور هلال احمر کشور از انبارهای جمعیت هلال احمر بارگیری و ارسال شده است.

وی در پاسخ به پرسشی در خصوص آمادگی اعزام نیرو برای کمک به هموطنان سیل‌زده اظهار کرد: هلال احمر استان آمادگی لازم را دارد اما شرایط به‌گونه‌ای نیست که نیازی به اعزام نیرو باشد و اگر هم نیازی به اعزام نیروی امدادی باشد معمولا از استان‌های معین و نزدیک این استان همچون کرمان، یزد، فارس و…صورت می‌گیرد.

مدیرعامل هلال‌احمر استان سمنان در پاسخ به پرسش سادس در خصوص وضعیت ذخائر انبارها در این استان گفت: خوشبختانه وضعیت ذخائر اقلام مورد نیاز در انبارهای استان وضعیت مطلوبی است و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد.

انتهای پیام
ارسال