کد خبر: 179303تاريخ انتشار : ۱۲:۰۸:۵۸ - چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸

یک عضو فراکسیون مستقلین:

تمام دولت‌ها باید برای خروج نیروهای آمریکایی از منطقه اهتمام ورزند

یک عضو فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی تأکید کرد که حضور نظامیان آمریکایی در منطقه قابل قبول نیست و اکنون نوبت دولت‌های منطقه است که به خروش ملت‌های آزاده پیوسته و آمریکایی‌ها را از این منطقه بیرون کنند.

تمام دولت‌ها باید برای خروج نیروهای آمریکایی از منطقه اهتمام ورزند

سکینه الماسی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به مصوبه پارلمان عراق برای خروج نیروهای آمریکایی از این کشور بیان کرد: ما شاهد بودیم که سردار سپهبد قاسم سلیمانی در خاک کشوری دیگر مورد حمله جنایتکاران قرار گرفت و به شهادت رسید. این واقعه برای آینده منطقه و کشورهایی نظیر عراق، لبنان و سوریه نگران‌کننده است.

وی در ادامه اظهار کرد: ما شاهد حضور جمعیت میلیونی و به پا خاستن اقشار مختلف جامعه در تشییع سردار سلیمانی بودیم. از سوی دیگر مجلس شورای اسلامی نیز برای اولین بار طرحی سه فوریتی را برای پاسخ به این جنایت آمریکا تصویب کرد. همان طور که آحاد ملت ایران، مجلس شورای اسلامی و تمام مسئولان برای پاسخ به این جنایت پا به میدان گذاشته‌اند لازم است تمام دولت‌های منطقه نیز برای خروج نظامیان آمریکا از منطقه اهتمام ورزند.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم عراق نیز با اخراج آمریکایی‌ها خشم خود را نشان دادند. اکنون نیز تمام دول
ارسال