کد خبر: 171951تاريخ انتشار : 12:04:40 - سه‌شنبه 8 اکتبر 2019

حکمرانی رد بول در بوندسلیگا!

حکمرانی رد بول در بوندسلیگا!
سرمربیان

چهار سرمربی تیم های نخست بوندسلیگا تجربه همکاری با شرکت رد بول را داشتند.

به گزارش سادس و به نقل از بی ساکر، کمتر پیش می آید در یک لیگ فاصله تیم اول تا هفتم تنها دو امتیاز باشد به همین خاطر چنین شرایطی خاص محسوب می شود. این لیگ آلمانی نیست بلکه اتریشی است چون سرمربیان چهار تیمی که در بوندسلیگا برای قهرمانی رقابت می کنند در یک دوره در شرکت رد بول حضور داشتند یا به آن به وابسته بودند.

فهرست چهار نفره با مارکو رز، سرمربی مونشن گلادباخ (صدرنشین بوندسلیگا) شروع می شود. او  پس از دو قهرمانی با سالزبورگ و کسب دو گانه (در سال گذشته) به لیگ آلمان رفت.

ولفسبورگ با یک امتیاز کمتر روی نیکمتش الیور گلاسنر را می بیند. سرمربی اتریشی تیم نیمه جان آلمانی را زنده کرد. گلاسنر در سال ۲۰۱۲ مدیر ورزشی باشگاه سالزبورگ بود و کار خوبش باعث شد تا دستیار راجر اشمیت شود.

نیکو کواچ، سرمربی بایرن مونیخ توانست در نخستین فصل حضورش دو گانه کسب کند. کواچ پیش از آن که بتواند هدایت سالزبورگ را برعهده بگیرد به عنوان بازیکن در بایرن حضور داشت. او هرگز نتوانست تیم نخست سالزبورگ را هدایت کند اما دستیار ریکاردو مونیز بود.

در پایان این فهرست جولیان ناگلسمن، پسر زیبای آلمانی دیده می شود. سرمربی کنونی لایپزیگ زمانی به شهرت دست یافت که به عنوان جوانترین سرمربی بوندسلیگا شناخته شد. او در ۲۸ سالگی هدایت هوفنهایم رابر عهده گرفت.

انتهای پیام