کد خبر: 171904تاريخ انتشار : 23:51:59 - دوشنبه 7 اکتبر 2019

پیروزی تیم فوتبال ساحلی ایران مقابل عمان

پیروزی تیم فوتبال ساحلی ایران مقابل عمان
تیم ملی فوتبال ساحلی

تیم فوتبال ساحلی ایران با شش گل از سد عمان گذشت.

به گزارش سادس، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در دومین بازی از اردوی تدارکاتی خود در عمان از ساعت ۱۸:۳۰ (به وقت محلی) به مصاف عمان رفت و با نتیجه شش بر سه حریفش را شکست داد.

در وقت نخست، تیم ایران با دو گل محمد معصومی‌زاده و محمد مرادی از حریف پیش افتاد اما عمانی‌ها موفق به جبران نتیجه شدند و یک پنالتی اعلام شده به نفع ایران نیز به گل تبدیل نشد تا وقت نخست با نتیجه تساوی دو بر دو به پایان برسد. 

وقت دوم بازی نیز با حملات ساحلی‌بازان کشورمان پیگری شد و امیرحسین اکبری، پیمان حسینی و محمد معصومی‌زاده موفق به گلزنی شدند. البته یک گل توسط بازیکنان عمان وارد دروازه ایران شد.

وقت سوم مسابقه با گل زود هنگام محمد احمدزاده همراه شد. در ادامه یک پنالتی برای عمان اعلام شد که با واکنش بسیار خوب بهزادپور توپ دفع شد. در ادامه نیز عمانی‌ها فشار زیادی روی دروازه ایران ایجاد کردند و یک پنالتی دیگر از سوی داور برای میزبان گرفته شد اما بازهم توسط حمید بهزادپور توپ مهار شد و نتیجه بازی ۶ بر ۳ به سود شاگردان هاشم‌پور به پایان رسید.

محمد مرادی در وقت اول بازی به دلیل خطای تیم حریف جهت مداوا از زمین مسابقه خارج شد. 

سیدعلی موسوی زاده -رایزن فرهنگی سفارت ایران در عمان، الحارثی -رییس اداره تیم‌های ملی عمان و البلوشی معاون فدراسیون فوتبال عمان این دیدار را از نزدیک دنبال کردند. 

انتهای پیام