کد خبر: 169710تاريخ انتشار : ۲۰:۵۴:۴۳ - دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۸

قدردانی فرمانده ناجا از همکاری عزاداران حسینی (ع) با پلیس

قدردانی فرمانده ناجا از همکاری عزاداران حسینی (ع) با پلیس


فرمانده نیروی انتظامی با بیان این که از اول ماه محرم تا به امروز هیچ‌گونه مشکل امنیتی و انضباطی در کشور نداشتیم، از همکاری تنگاتنگ مردم و عزاداران حسینی (ع) با نیروهای پلیس قدردانی کرد.

به گزارش سادس، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در حاشیه حضور در جمع هیأت‌های مذهبی و عزاداران اباعبدالله الحسین(ع) شهر اصفهان با تسلیت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی (ع)، اظهار کرد: بحمدالله از برکت امام حسین (ع) و آقا ابالفضل (ع) از اول ماه محرم تا به امروز هیچ گونه مشکل امنیتی، انضباطی و انتظامی به وجود نیامده و امنیت کامل در تمامی مرزها و درون شهرهای کشور برقرار است.

وی با بیان این که عزاداری‌های خالصانه مردم در این ایام با امنیت کامل پلیس انجام شده است، گفت: امیدوارم طی امروز و فردا که عزاداری‌های مردم به اوج خود می‌رسد، با همکاری مردم به خوبی انجام شود.

فرمانده ناجا به عزاداران و مردم عزیز توصیه کرد: همچنان به همکاری خود با نیروهای انتظامی که خادمان و نوکران آقا ابا عبدالله الحسین(ع) هستند، ادامه دهند و در عزاداری‌های خود ما را از دعای خیرشان فراموش نکنند.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور از تمهیدات ویژه پلیس برای امنیت مسافرت های جاده ای در روزهای پایانی شهریورماه خبر داد و گفت: همکاران من در تمامی راه‌های درون و برون‌شهری آماده خدمت رسانی به مردم عزیز هستند. همچنین به شهروندان توصیه می کنم با دقت و حوصله رانندگی کرده و از رانندگی کردن باحالت خستگی و خواب‌آلودگی پرهیز کنند تا ان‌شاءالله اتفاق ناگواری برای آنها به وجود نیاید.

سردار اشتری درباره تمهیدات ناجا برای اربعین حسینی (ع)،گفت: با هماهنگی های صورت گرفته شرایط برای سفر زائران اربعین با کیفیت مطلوب‌تری نسبت به سال های گذشته فراهم شده و نیروی انتظامی در کنار سایر دستگاه های مربوطه از آمادگی لازم برای خدمت رسانی به زائران برخوردار است.

وی بیان کرد: از زائران عزیز می خواهیم با همکارانم در پایانه‌های مرزی نهایت همکاری را داشته باشند و از سفر کردن بدون گذرنامه خودداری کرده و حتماً به توصیه‌ها و هشدارهای پلیس توجه لازم داشته باشند.

فرمانده ناجا گفت: امیدوارم با تمهیداتی که پیش‌بینی شده زائران اربعین به خوبی از مرزهایی که مشخص شده عبور کرده و در سلامت و امنیت کامل نیز به موطن خود بازگردند.

انتهای پیام
ارسال