کد خبر: 164914تاريخ انتشار : ۱۱:۱۹:۳۴ - چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸

لزوم جانمایی ۱۲ تصفیه‌خانه‌ محلی در پایتخت/ "آب" دغدغه شورای شهر تهران

لزوم جانمایی ۱۲ تصفیه‌خانه‌ محلی در پایتخت/ "آب" دغدغه شورای شهر تهران


رییس شورای شهر تهران ضمن تاکید بر لزوم جانمایی ۱۲ تصفیه خانه محلی در پایتخت، در عین حال گفت: برای فرونشست زمین در تهران فکر می‌کنیم.

به گزارش سادس، صبح امروز پنج تن از اعضای شورای شهر تهران از تصفیه‌خانه فیروزبهرام در غرب تهران بازدید کردند و محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران در حاشیه بازدید از این تصفیه‌خانه با بیان این‌که سازمان آب و فاضلاب استان تهران برای دریافت تخفیف در نرخ حفاری خطوط آب و فاضلاب درخواست داشته است، گفت: این موضوع در سه کمیسیون شورای شهر در حال بررسی است و جمع‌بندی آن در صحن شورای شهر انجام می‌شود.

وی با بیان این‌که آب و مشکلات آن همواره جزو مشکلات شورای شهر است و همکاری‌های لازم را با سازمان آب و فاضلاب انجام خواهیم داد، اظهار کرد: برای فرونشست زمین در تهران نیز فکر می‌کنیم.

هاشمی با بیان این‌که آب مساله بسیار مهمی است و به همین دلیل امروز از این تصفیه‌خانه در غرب تهران بازدید کرده‌ایم، گفت: خوشبختانه روند ساخت و تکمیل این تصفیه‌خانه به خوبی در حال انجام است و از آنجایی که اعتبارات پولی آن به فاینانس خارجی متصل است، مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

رییس شورای شهر تهران با اشاره به لزوم ایجاد تصفیه‌خانه‌های محلی اظهار کرد: ۱۲ تصفیه‌خانه باید در شهر تهران ایجاد شود که لازم است جانمایی‌های آن انجام شود.

انتهای پیام
ارسال