کد خبر: 160464تاريخ انتشار : ۳:۱۰:۰۵ - سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

عرب: به کار در پرطرفدارترین باشگاه آسیا افتخار می‌کنم

عرب: به کار در پرطرفدارترین باشگاه آسیا افتخار می‌کنم
ایرج عرب، مدیر عامل پرسپولیس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: بمدیریت در پرطرفدارترین باشگاه آسیا جزو افتخارات بزرگ کاری من خواهد بود.

به گزارش سادس، ایرج عرب در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: همه می‌دانیم چه شرایط حساسی را در پیش داریم. در باشگاه و تیم همه عوامل و بچه‌ها هم‌قسم شده‌اند تا آنچه حق پرسپولیس و هوادارانش است را به دست آورند. طبیعی است که رقبای ما این را نمی‌خواهند ولی ما دست به دست هم می‌دهیم تا با همدلی و تلاش مضاعف به هت تریک در قهرمانی دست پیدا کنیم.

وی ادامه داد: به کار در پرسپولیس و برای هواداران افتخار می‌کنم. این جا پرطرفدارترین تیم آسیا است و مدیریت در آن و خدمت به آن نیز جزو افتخارات بزرگ کاری من خواهد بود.

وی همچنین درباره اظهارات مطرح شده درباره مدیرعامل یکی از تیم‌های حریف، ادامه داد: منظور من در آن صحبت‌ها این بود که استقلال هم مثل ما دولتی است. مشکلاتی شبیه به یکدیگر داریم که در گیر و دار با آنها هستیم. وگرنه رقابتمان که همیشه به قوت خودش باقی و نمونه‌اش دربی است. من خوشحالم که در این رقابت بهتر عمل کرده و موفق بوده‌ایم و شادی را به هوادارانمان هدیه داده‌ایم و نظر آنها را جلب کرده‌ایم.

عرب درباره روند خصوصی‌سازی نیز خاطرنشان کرد: جلسات خوبی در این ارتباط داشته‌ایم. آقای وزیر مصمم به اجرای این مساله است. در نهایت تنها راه برون‌رفت فوتبال از وضعیت فعلی خصوصی‌سازی به شکل واقعی، حساب‌شده و درست آن است. به این منظور مهم است بستری فراهم آید که بخش خصوصی با مشاهده تجربه‌های فعلی همانند باشگاه‌های پدیده مشهد و تراکتورسازی تبریز علاقمند به انتقال بخش بیشتری از سرمایه خود به این حوزه شود و افراد بیشتری هم ورود کنند.

مدیرعامل پرسپولیس در پایان گفت: ما روزهای حساسی را پیش رو داریم. بدون تردید تلاش خواهد شد تمرکز ما بر هم زده شود. باید مراقب باشیم و تمرکز خود را حفظ کنیم. با این حال افتخار هت تریک قهرمانی حق پرسپولیس و هوادارانش است و طبیعی است که نقش داشتن در پرسپولیس باعث غرور و افتخار می‌شود.

انتهای پیام
ارسال