کد خبر: 158264تاريخ انتشار : ۲۱:۳۲:۴۱ - شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸

سرپرست تیم پرسپولیس

می‌خواهیم هت‌تریک قهرمانی را جشن بگیریم

سرپرست تیم پرسپولیس گفت: به دنبال این هستیم تا با ادامه روند خوبمان، زودتر از بازی نهایی، هت‌تریک قهرمانی را جشن بگیریم.

می‌خواهیم هت‌تریک قهرمانی را جشن بگیریم

به گزارش سادس، محسن خلیلی بعد از پیروزی ۳ بر ۲ پرسپولیس مقابل سایپا عنوان کرد: امروز توانستیم سه امتیاز با ارزش را بگیریم و به همه هوادارانمان تبریک می‌گویم. بازی در روز ابتدایی هفته برگزار می‌شد و تعطیل هم نبود. دلگرمی ما و بازیکنان، همین هواداران هستند. امیدوارم همین روند ادامه داشته باشد و بتوانیم زودتر از بازی نهایی، هت‌تریک قهرمانی را جشن بگیریم.

او افزود: همیشه سعی کرده‌ام در مسائل فنی وارد نشوم اما وقتی تیمی در دقایق ابتدایی بازی گل خورده و سپس با سه گل، جبران می‌کند نشان‌دهنده شخصیت قهرمانی تیم است. این نشان می‌دهد بازیکنان پرسپولیس در دو سال اخیر نیز شایسته قهرمانی بودند. بسیار خوشحالیم که بازیکنان می‌توانند گلزنی کنند. همچنین از اینکه هواداران فوتبال پنج گل در این بازی دیدند خوشحالیم.

سرپرست پرسپولیس همچنین درباره اختلاف پنج امتیازی پرسپولیس با تیم دوم و شکست سپاهان و تراکتورسازی خاطرنشان کرد: ما با نتایج سایر تیم‌ها کاری نداریم و تمام تمرکزمان روی کسب سه امتیاز بازی‌های خودمان است تا بتوانیم سریع‌تر از پایان لیگ، قهرمانی را در همین ورزشگاه با هواداران جشن بگیریم.

انتهای پیام
ارسال