کد خبر: 155366تاريخ انتشار : ۴:۳۰:۲۵ - پنج شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷

گزارش

ریمونتادا به سبک یونایتد؛ صعود رؤیایی شیاطین سرخ با شکست PSG

تیم فوتبال منچستریونایتد یک شگفتی بزرگ را خلق کرد و با پیروزی سه بر یک برابر پاری‌سن‌ژرمن به دور بعد لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کرد.

ریمونتادا به سبک یونایتد؛ صعود رؤیایی شیاطین سرخ با شکست PSG

به گزارش سادس، در دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دو دیدار برگزار شد.

در حساس‌ترین بازی پاری سن ژرمن در ورزشگاه خانگی خود از منچستریونایتد پذیرایی کرد.

پیش‌بینی می‌شد که پاری سن ژرمن با توجه به پیروزی دو بر صفر در دیدار رفت به راحتی بتواند به دور بعد راه پیدا کند اما این منچستریونایتد بود که دست به شگفتی بزرگی زد.

شاگردان سولسشایر توانستند با نتیجه سه بر یک به پیروزی برسند تا به لطف گل زده بیشتر در خانه حریف به دور بعد راه پیدا کنند.

بازی را پاری سن ژرمن بهتر آغاز کرد و توپ و میدان را در اختیار داشت اما این لوکاکو بود که در دقیقه ۲ بر خلاف جریان بازی و روی اشتباه بازیکن پاری سن ژرمن دروازه این تیم را باز کرد.

پاری سن ژرمن خیلی زود توانست گل تساوی را به ثمر رساند. خوان برنارت روی پاس امباپه در دقیقه ۱۲ گل تساوی را به ثمر رساند.

تیم توخل توپ و میدان را در اختیار داشت اما شب اشتباهات پاری سن ژرمن ادامه داشت و این بار توبت به بوفون رسید تا اشتباه کند و لوکاکو گل دوم خود را به ثمر رساند و نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسد.

در نیمه دوم در بیشتر زمان‌های بازی پاری سن ژرمن توپ و میدان را در اختیار داشت اما فرصت‌ها یکی پس از دیگری از دست رفت تا اینکه در دقیقه ۹۰ داور به کمک VAR یک پنالتی به سود شیاطین سرخ گرفت که راشفورد آن را تبدیل به گل کرد تا یک شگفتی بزرگ رقم خورد و منچستر یونایتد در حالی که بسیار از ستارهای خود را به خاطر محرومیت و مصدومیت در اختیار نداشت و با وجود شکست دو بر صفر خانگی در دیدار رفت به دور بعد راه پیدا کند.

در دیگر دیدار برگزار شده جدال رم و پورتو با پیروزی دو بر یک پورتو به پایان رسید تا با توجه به نتیجه مشابه در دیدار رفت کار به وقت‌های اضافه کشیده شود.

انتهای پیام
ارسال