کد خبر: 153375تاريخ انتشار : ۲۲:۴۲:۳۷ - یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷

مراسم ۲۲ بهمن باید با شکوه بیشتری نسبت به سال‌های گذشته برگزار شود

مراسم ۲۲ بهمن باید با شکوه بیشتری نسبت به سال‌های گذشته برگزار شود


فرمانده نیروی انتظامی با تقدیر و تشکر از اقدامات خوب و منسجم صورت‌گرفته در طول ایام دهه فجر در سطح کشور، گفت: آمادگی ما بایستی بیش از پیش باشد و مراقبت‌های خود را افزایش دهیم تا ان‌شاءالله مراسم ۲۲ بهمن با شکوه بیشتری نسبت به سال‌های گذشته برگزار شود.

به گزارش سادس و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در قرارگاه امام علی (ع) با تسلیت ایام شهادت حضرت زهراء (س) و تبریک فرا رسیدن جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با درود بر روح بلند حضرت امام (ره) و بزرگداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، مدافعان حرم و مدافعان وطن، گفت: از اقدامات خوب و منسجم صورت‌گرفته در طول ایام دهه فجر در سطح کشور تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی افزود: خداوند را شاکریم که با همت و روحیه جهادی و عشق به انقلاب و رهبری در بین تمامی پرسنل ناجا، کارها به خوبی صورت می‌گیرد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: امسال مراسم ۲۲ بهمن از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است و علت این است که چهلمین سالگرد انقلاب است و دشمنان به دنبال این بودند که ما جشن چهلمین سال را نبینیم و صحبت‌های رئیس جمهوری دیوانه آمریکا و سایر تحرکات نیز مزید بر علت بود.

سردار اشتری با اشاره به این مطلب که حضرت آقا (مقام معظم رهبری) از ابتدای سال با روشنگری‌ها و هدایت‌های خود این آمادگی را در کل کشور ایجاد کردند، گفت: فراخوان‌ها و درگیری‌های مرزی و… از جمله توطئه‌هایی بود که در خیلی از مواقع بحمدالله با هوشیاری و عنایت خداوند برطرف و خنثی شد.

فرمانده ناجا در ادامه گفت: آمادگی ما بایستی بیش از پیش باشد و مراقبت‌های خود را افزایش دهیم تا ان شاءالله مراسم ۲۲ بهمن با شکوه بیشتری نسبت به سال‌های گذشته برگزار شود.

این مقام انتظامی تاکید کرد: همزمان با برگزاری باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن، بحث انضباط بخشی و روان‌سازی ترافیک برای تسهیل در رفت‌وآمد مردم در اولویت دوم باشد.

فرمانده ناجا گفت: انعکاس زحمات پرسنل در برپایی باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن باید به‌صورت جامع و کامل انجام شود.
انتهای پیام
ارسال