کد خبر: 145970تاريخ انتشار : ۱۷:۵۳:۱۸ - دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷

شفر: تساوی برای ما بد نبود

شفر: تساوی برای ما بد نبود
استقلال و ماشین سازی

سرمربی استقلال می‌گوید با توجه به شرایطی که تیمش داشت، کسب یک امتیاز در تبریز و مقابل ماشین‌سازی ارزشمند بود.

به گزارش سادس، وینفرد شفر پس از تساوی تیمش مقابل ماشین‌سازی در نشست خبری اظهار کرد: با توجه به شرایطی که امروز داشتیم، تساوی بدون گل برای ما بد نبود. درست است که استقلال باید همه بازی‌ها را ببرد اما اکنون باید تیم ما این موضوع را یاد بگیرد.

او با اشاره به مصدومیت علی کریمی گفت: ما بازیکنان جوانی داشتیم. آرمین سهرابیان و محمد دانشگر برای نخستین بار در پست مدافع وسط در کنار هم بازی کردند که این موضوع برای هر دو بازیکن سخت بود.

وی ادامه داد: به خاطر همین موضوع تساوی بدون گل برای ما بد نبود. ما بازی را کنترل کردیم تا تیم حریف جلو بکشد. این بازی تمام شده و باید ببینیم شرایط علی کریمی برای بازی بعد چطور است. شاید خیلی‌ها در تهران متوجه حرف من نشوند اما فوتبال نیازمند پیدا کردن یک فرمول است. باید روی مسائل تیمی کار کنیم و در جلسات آنالیز به اشتباهات‌مان پی ببریم.

شفر با اشاره به بازی تیمش مقابل سپاهان گفت: در این بازی، مدافع حریف خودش را به بازیکن ما زد و زمین افتاد و داور پنالتی گرفت که کمک داور با تصمیم درستی پنالتی را مردود اعلام کرد. روش بازی ما کنترل توپ و میدان است. این یازده بازیکن پیش از این هیچ گاه همگی کنار هم بازی نکرده بودند. باید با هر دو پا روی فرش باشیم و بتوانیم روی بازیکنان جوان و آینده دار کار کنیم. از مهمان‌نواری مردم تبریز تشکر می‌کنم.

ادامه دارد…
ارسال