کد خبر: 145914تاريخ انتشار : ۲۲:۵۰:۲۷ - یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷

ترکاشوند: سایپا برابر ما محکوم به برد بود

ترکاشوند: سایپا برابر ما محکوم به برد بود
محمد ترکاشوند

سرمربی تیم والیبال پیکان تهران گفت: بعد از این‌که ست اول را واگذار کردیم از نظر روحی افت داشتیم و هر کار کردیم نتوانستیم بازی را جبران کنیم.

به گزارش سادس، محمد ترکاشوند سرمربی تیم والیبال پیکان تهران پس از شکست سه بر صفر تیمش مقابل سایپا و تجربه نخستین شکست پس از چهار هفته، اظهار داشت: به تیم سایپا تبریک می‌گویم. آن‌ها در شرایط بحرانی قرار داشتند و به نوعی امروز محکوم به پیروزی بودند. آن‌ها در زدن سرویس انتحاری عمل کردند. در ست اول با وجود این‌که ما چند امتیاز اختلاف با حریف داشتیم، سرویس‌های آن‌ها نتیجه‌بخش بود و توانستند ست را به سود خود تمام کنند. 
ترکاشوند ادامه داد: وقتی با نتیجه ۲۴ بر ۲۱ عقب باشی و بازی را به تساوی کشانده و برنده شوید از نظر روحی شرایط بهتری پیدا می‌کنید و همین اتفاق برای تیم سایپا افتاد و همه چیز به سود این تیم پیش رفت. 

سرمربی پیکان افزود: بعد از این‌که ست اول را واگذار کردیم از نظر روحی افت داشتیم و هر کار کردیم نتوانستیم به شرایط آرمانی رسیده، جبران کنیم. در ست سوم تغییراتی به وجود آوردیم و کمی روندمان بهتر شد. تیم من در برخی نقاط مشکلاتی داشت که در بازی‌های آینده باید آن‌ها را برطرف کنیم. مسئولیت این باخت را خودم بر عهده می‌گیرم. شاید ما نیز در بخش‌هایی دچار اشتباه شدیم و به برخی بازیکنان زیاد اعتماد کردیم و شاید باید آن‌ها را زودتر تعویض کرده، به جوان‌ترها میدان می‌دادم. 

سرمربی پیکان ادامه داد: شاید باز هم با همین نتیجه بازنده می‌شدیم اما در مجموع باید بگویم سایپایی‌ها امروز خیلی خوب بازی کردند. شاید اگر ست اول را برده بودیم شرایط تغییر می‌کرد و ما سه بر صفر برنده این بازی بودیم. 
وی افزود: در مجموع ورزش همین است و برد و باخت جزیی از آن است. حدود ۲۰ بازی دیگر پیش رو داریم و تا روز آخر هیچ چیز مشخص نخواهد بود. هنوز اول راهیم. نمی‌توان همه بازی‌ها را با پیروزی پشت سر گذاشت. 

ترکاشوند گفت: باید روی نقاط ضعف تیم کار کنیم تا در ادامه شرایط بهتری داشته و بتوانیم به روند پیروزی‌های خود ادامه دهیم.

انتهای پیام
ارسال