کد خبر: 145897تاريخ انتشار : ۱۶:۱۵:۲۰ - یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷

امیرحسین اکبری: فوتبال ساحلی با پخش زنده پویا می‌شود

امیرحسین اکبری: فوتبال ساحلی با پخش زنده پویا می‌شود
تیم ملی فوتبال ساحلی

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی می‌گوید لیگ فوتبال ساحلی زمانی پویاتر می‌شود که پخش زنده و جود داشته باشد تا از این طریق اسپانسرها با تیم‌ها قرار داد ببندند.

امیرحسین اکبری در گفت‌وگو با سادس، اظهارکرد: از ناحیه همستیرینگ دچار مصدومیت بودم که به طور کامل خوب شده و با تمام قدرت و آمادگی به مسابقات بین قاره‌ای فوتبال ساحلی خواهم رفت.

وی افزود: در پرتغال سه بازی دوستانه انجام دادیم که برایمان بسیار مفید بود و در حال حاضر هم کیفیت اردوی تیم ملی خوب است. تیم ملی در حال پوست انداختن است و چندین بازیکن جوان به تیم اضافه شده‌اند که نباید در این مسابقات انتظار نتیجه خیلی خوبی از تیم ملی داشت.

بازیکن اصفهانی تیم ملی فوتبال ساحلی تصریح کرد: ما در این مسابقات چندین بازیکن باتجربه را نداریم و فکر می‌کنم که بتوانیم در این رقابت‌ها هماهنگ‌تر شویم تا در جام جهانی تیم یک‌دستی را تشکیل دهیم. امیدوارم نتیجه‌ای قابل قبول و در خور تیم بگیریم. همه چیز به بازی اول بستگی دارد که نتیجه لازم را بگیریم.

اکبری در پاسخ به این سؤال که آیا لیگ فوتبال ساحلی نسبت به گذشته پویاتر شده است یا خیر؟ خاطرنشان کرد: لیگ فوتبال ساحلی زمانی پویاتر می‌شود که پخش زنده و جود داشته باشد تا از این طریق اسپانسرها با تیم‌ها قرارداد ببندند. تقریبا در فوتبال ساحلی سه تیم وجود دارند که هزینه می‌کنند و دیگر تیم‌ها شرایط مالی آنها را ندارند.

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی افزود: احتمال این که امسال در پست دفاع یک بازی کنم زیاد است و این پست تهاجمش کمتر از دیگر پست‌ها است، اما امیدوارم که بتوان یک عنوان انفرادی بگیرم و با تیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

به گزارش سادس، مسابقات جام بین قاره‌ای فوتبال ساحلی در دو گروه چهار تیمی از ۱۳ تا ۱۷ آبان (۴ تا ۸ نوامبر) به میزبانی امارات برگزار می‌شود که ایران در گروه A این مسابقات با پرتغال، امارات و مراکش به رقابت می‌پردازد.

انتهای پیام
ارسال