کد خبر: 145200تاريخ انتشار : ۲۰:۳۲:۱۴ - جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷

فعالیت ۵۰۰۰ نیروی پلیس برای کنترل امنیت جاده‌ها در طرح ویژه اربعین

فعالیت ۵۰۰۰ نیروی پلیس برای کنترل امنیت جاده‌ها در طرح ویژه اربعین


رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از حضور ۱۴۴تیم پلیس با بیش از ۵۰۰۰ هزار نیرو در طرح ویژه اربعین برای کنترل امنیت جاده‌ها خبر داد.

به گزارش سادس؛ سردار تقی مهری بااشاره به تدابیر پلیس راهور برای طرح ویژه اربعین اظهار کرد: سراسر جاده های استان هایی که دخیل در بحث اربعین هستند تحت کنترل و پوشش ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی است.

وی با اشاره به آمادگی ماموران پلیس راهور برای خدمات رسانی به زائران اربعین، افزود: با توجه به پرحجم بودن محورهای منتهی به مرزهای مهران، شلمچه و چذابه همکاران ما به منظور تسهیل در عبور و مرور خودروها حضور پررنگ تری دارند.

سردار مهری ادامه داد: با توجه به بارش های شب گذشته و ادامه یافتن آن برای امروز (جمعه) مهمترین خواسته ما از راننندگان رعایت مقررات رانندگی و همکاری با پلیس است و با توجه به بارش های اخیر در محورهای استان ایلام و حجم بالای تردد از مرز مهران، به زائران توصیه می شود از مرزهای شلمچه و چذابه تردد کنند. همچنین به رانندگان توصیه می‌شود که مدارک لازم را به همراه داشته باشند تا در صورت نیاز آن را به همکاران ما ارائه دهند و خللی در رفت و آمد آن ها ایجاد نشود.

به گزارش سایت پلیس؛ سردار مهری افزود: در شهر مهران به تعداد کافی پارکینگ برای خودروها وجود دارد به همین خاطر از رانندگان درخواست می شود برای اطمینان و جلوگیری از بروز حوادثی مانند سرقت، وسیله نقلیه خود را در پارکینگ ها بگذارند، در روزهای گذشته نیز چندین دستگاه خودرو که در مکان های نامناسب پارک شده بود جمع آوری شدند.

سردار مهری با اعلام شماره های ۱۲۰ و ۸۸۲۵۵۵۵۵ گفت: این خطوط در ۲۴ساعت شبانه روز پاسخگو و در خدمت زائرین و سایر شهروندان هستند.

انتهای پیام
ارسال